Огляд програми Vangabet

VangaBet призначена для складання спортивних прогнозів на футбол, хокей, теніс, баскетбол та інші види спорту. Автори софта стверджують, що VangaBet робить прогноз не тільки на підставі статистичних даних, але також в залежності від руху коефіцієнтів в лініях букмекерів.

Огляд програми Vangabet

Характеристика програми VangaBet

VangaBet становить прогноз на результат гри, тотал та точний рахунок матчу. Статистику програма підтягує зі спеціалізованих ресурсів. Алгоритм прогнозу включає 37 різних формул, по крайней мере, так стверджують розробники програми. VangaBet функціонує під Windows, Android, iOS. Робота з програмою дуже проста — користувач копіює посилання зі статистики на потрібний йому матч, після чого запускає розрахунок прогнозу (кнопка «Розрахувати»). Коли розрахунок буде закінчений софт видасть процентні ймовірності на кожен вид прогнозу.

Переваги та недоліки VangaBet

До безперечних достоїнств VangaBet можна віднести можливість роботи софта на різноманітних платформах, що в сучасних умовах дуже важливо. У VangaBet простий і зрозумілий русифікований інтерфейс.

З недоліків треба відзначити відсутність терміну ознайомлення з програмою. Попрацювати з VangaBet можна тільки після його покупки. Мінімальна ціна передплати на 1 місяць становить 2400 рублів; на 2 місяці = 3600 рублів; на 3 місяці = 4000 рублів. Безстрокова ліцензія відсутня.

На сайті розробника vanga-bet.ru зазначено, що повернення грошей за куплену програму немає ні за яких обставин.

Сам же сайт vanga-bet.ru внесений до чорного списку DrWeb, і якщо на комп’ютері користувача варто антивірус, він буде блокувати доступ до сайту.

Короткий  підсумок

По мережі гуляє маса негативних відгуків про VangaBet, що також не додає популярності софту. Звичайно, можна пожертвувати 2400 рублями, придбати програму і оцінити на особистому досвіді її ефективність, щоб вирішити доцільність роботи з софтом. Однак, якщо взяти до уваги відсутність безстрокової ліцензії, навряд чи цей софт буде настільки хороший, що виправдає витрати в 4000 рублів кожен квартал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно