Букмекерські контори з найкращим лайвом для ставок

У BET365 один недолік
- немає ліцензії ФНЛ РФ, але це вже проблема російських гравців, а не контори
5,0 rating
5.0
Реєструйся на 1xbet
поповнюй депозит, і отримуй бонус до 4000 грн.
5,0 rating
5.0
1000 грн на першу ставку
Нові клієнти отримують до 1000 грн на першу ставку і до 2500 грн на перший депозит
4,8 rating
4.8
1000 рублів за реєстрацію
Отримай фрібет за реєстрацію, відіграється будь ставкою з будь-яким коефіцієнтом.
4,8 rating
4.8
100% бонус до 10000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит на 500 рублів або більше
4,5 rating
4.5
100% бонус до 50000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит
4,5 rating
4.5
Найвищі коефіцієнти тут
Хочеш багато вигравати - йди в "Марафон", тут найвищий середній коефіцієнт в прематче.
4,3 rating
4.3
Фрібет 5000+ повернення ПДФО
Фрібет до 5000 руб. всім новим клієнтам + повернення ПДФО бонусами щомісяця.
4,0 rating
4.0
100% бонус до 20000
Бонус надається всім новим клієнтам в розмірі першого поповнення депозиту, але не більше 20 000
4,0 rating
4.0
100% бонус до 3000
Бонус всім новим клієнтам, що поповнив депозит на 500 руб. і більше.
3,8 rating
3.8

А чи знаєте ви, що лайв-ставки, які роблять по ходу матчу — поширений спосіб заробітку серед Беттери у всьому світі. Їх популярність пов’язана з тим, що в режимі реального часу у кожного беттора з’являється максимальна ймовірність зробити вірний прогноз. Адже він має відмінну можливість наживо спостерігати, як складається поєдинок, стежити за колективами, гравцями, об’єктивно оцінюючи їх поточну форму.

Шанс оцінити те, що відбувається на спортивному майданчику дає певні переваги Беттери в порівнянні зі ставками в прематче. Укладаючи парі до стартового свистка, доводиться приділяти увагу виключно лінії, розробленої спеціальними програмами і експертами. Під час гри є можливість позмагатися зі співробітником БВ, який відповідає за визначення коефіцієнтів.

Які ставки зустрічаються в лайв?

В Лайв доступні ставки на ті ж спортивні дисципліни, що і в прематче. Широта і рівень опрацювання лінії безпосередньо пов’язані з букмекерів, у якого відкритий ваш рахунок.

Тут можна битися об заклад на результат протистояння, тотали, фори, подвійні наслідки. Приймають і специфічні ставки: на індивідуальні дії гравців (наприклад, чи зуміє Мессі забити), кількість кутових, жовтих карток.

Зміни коефіцієнтів

У лайв можна побачити по-справжньому дивовижні речі. Наприклад, лише тут може виникнути ситуація, коли коефіцієнти на перемогу фаворита стануть вище, ніж на успіх Андердог. Вплив на це надає не тільки забитий м’яч або закинута шайба, але і сам характер гри, травми, видалення, що виникли під час поєдинку.

Аналітики букмекерських контор уважно відстежують всі зміни, що відбуваються, оперативно відображаючи їх в лінії. Беттери часто не згодні з ймовірністю події, тут-то і з’являється реальна можливість зробити вигідну ставку з максимальним коефіцієнтом в порівнянні з тим, що пропонувався в прематче.

Особливі можливості

Популярні і початківці контори активно залучають нових гравців, підвищуючи інтерес у клієнтів додатковими перевагами при лайв-ставки. Наприклад, практично всі легальні букмекери надають можливість дивитися відеотрансляцію поєдинку прямо на сайті або відстежувати ході зустрічі в режимі інфографіки.

Серед додаткових можливостей варто відзначити публікацію історії особистих зустрічей, статистичної інформації, турнірній таблиці, яка оновлюється в режимі онлайн.

Стратегії гри в лайв

При ставках в лайв нерідко застосовують такі популярні стратегії, як коридор, вилка або наздоганяння. Ми ж зупинимося на варіантах, використання яких можливе тільки в лайв.

Гол на останніх хвилинах у футболі

Щоб втілити цю стратегію в життя, необхідно знайти матч, в якому до 75 хвилині рахунок ще не відкрито. Ставити слід на ТБ 0,5. Як правило, укласти таку парі можна з коефіцієнтом не менше 2.

Додаткові шанси на те, що гол відбудеться, з’являються через те, що до кінця гри у багатьох спортсменів знижується концентрація, сил для боротьби залишається все менше.

Особливо успішними такі ставки будуть в іграх з фаворитами, в поєдинках, де в одного з суперників присутня явна мотивація, щоб забити.

Методика лайв-угод в киберспорте

В угодах на кіберспорт неможливо підібрати якусь особливу тактику, але можна скористатися всіма основними системами, які популярні в інших різновидах спорту.

Важлива рекомендація в ув’язненні парі в цьому напрямку спорту — уважність при виборі турнірів. Як правило, професіонали воліють лише популярні події, де беруть участь титуловані команди. Адже в даному випадку ризики програшу фаворита зводяться до мінімуму.

Ставка на фаворита в тенісі

Фаворита в тенісному поєдинку нескладно визначити перед початком матчу за коефіцієнтами, визначеними букмекерів. Коефіцієнт на його перемогу буде максимально низьким.

Найбільш популярною при цьому є ставка в геймах, в яких фаворит на подачі. Краще починати використовувати стратегію ближче до середини зустрічі, щоб було зрозуміло, що розклад сил обраний вірно. Звичайно, ставка на те, що фаворит візьме свою подачу, буде відносно невисокою (1,3 — 1,4), зате ймовірність успіху виявляється максимальною.

Рекомендації з укладання ставок для гри на лайв

Якщо збираєтеся робити ставки в режимі реального часу, рекомендується дотримуватися наступних порад:

  1. Ніколи не орієнтуйтеся на низький коефіцієнт по ходу матчу, який пропонує букмекер. У такій ситуації висока ймовірність «нарватися» на тимчасового фаворита, для якого лідерство скоро закінчиться, все обернеться поразкою. Завжди слід пам’ятати, що під час поєдинку чаша терезів може схилятися то в одну, то в іншу сторону, нерідко по кілька разів. Особливо це актуально для індивідуальних змагань, наприклад, для тенісу.
  2. Ще одна поширена помилка при грі в лайв — ставка на поточний рахунок. У такій ситуації Беттер розраховує, що за час, що залишився нічого не станеться. Такий розрахунок часто виявляється в корені неправильним, що призводить до серйозних фінансових втрат. Ніколи не йдіть в ва-банк у Лайв, думаючи, що переможець очевидний.
  3. При ставках обов’язково потрібно враховувати особливості, які є у кожного виду спорту. У них потрібно ретельно розібратися до початку поєдинку. Якщо зробити цього не встигли, зовсім не битися об заклад. Наприклад, принципово різні підходи застосовуються до чоловічого і жіночого тенісу. Якщо у чоловіків більшість матчів проходить стабільно, тут рідко можна зловити сенсацію, то у жінок все рівно навпаки. Тут регулярно зустрічаються ситуації, коли спортсменка, яка вигравала в партії з рахунком 5: 0, може в підсумку поступитися 5: 7. У чоловічому випадку подібні випадки поодинокі, а у жінок відбуваються буквально на кожному турнірі. Це тільки одна з багатьох особливостей, які потрібно не забувати враховувати.
  4. Не варто робити ставки на явні помилки, які букмекерська контора допускає під час лайва. Особливо в такій ситуації битися об заклад на вилку. Навіть якщо ставка виявиться успішною, БК, напевно, зробить повернення, що передбачено правилами укладення парі. Так що заробити все одно не вийде, а ризик втратити гроші існує завжди. До того ж букмекер може викрити Беттери в нечесній грі. Як правило, в такій ситуації сильно урізують максимуми, грати далі в такій конторі не має ніякого сенсу.

Не забувайте, що ретельна підготовка і всебічний аналіз — запорука успішної гри в букмекерській конторі як у прематче, так і в лайв.

Як визначити хороший Live

Для того, щоб визначити в яких БК найкращий Лайв, слід провести аналіз ряду моментів:

Коефіцієнти в лайв, як і в прематче, є, мабуть, головним критерієм вибору гравця на користь тієї чи іншої БК. Як вже було сказано вище, маржа в лайв у будь-якого букмекера буде вище, ніж маржа у цього ж букмекера в прематче. Однак, у різних букмекерів коефіцієнти в лайв на одне і те ж подія в один і той же час будуть відрізнятися. Причому, найчастіше трапляється так, що два букмекера відкривається з однаковою лінією, але в ході гри вона вже сильно відрізняється! Граючи на більш високих коефіцієнтах, гравець отримує більший прибуток.

Швидкість роботи Live дуже важлива. При грі в режимі реального часу на укладення парі іноді у гравця є всього кілька секунд. Система повинна працювати з такою швидкістю, щоб встигати приймати у беттора лайв-ставку дуже швидко. Яким би не був високий коефіцієнт в лайв, але він не буде мати ніякого сенсу, при повільному Лайв.

Охоплення лінії і глибина розпису в лайв не має вирішального значення, адже в лайв переважна більшість гравців б’ються об заклад на головні результати матчів, які надають практично всі БК.

А ось наявність відеотрансляцій на сайті є важливим фактором на користь того букмекера, який на своєму сайті надає таку можливість.

БК з найкращим Live

Виходячи з усього вищесказаного, стає зрозуміло, наскільки важливою є гра в Лайв. З 19-ти російських легальних БК кращі умови для гри в лайв своїм клієнтам надають:

  • 1хСтавка — пропонує кращу лінію в лайв з максимально можливою з наповнення розписом, коефіцієнти досить високі; опція «Play Zone» дає можливість гравцеві битися об заклад на події, які повинні відбутися в певні часові відрізки. Сама Лайв-платформа працює стійко, досить швидко, прийом ставок здійснюється чи не до самого фінального свистка. Прийом ставки відбувається оперативно. Істотний негативний момент — якщо в момент розміщення ставки коефіцієнт по даній події зростає, ставка буде прийнята за нижчим коефіцієнтом.
  • Фонбет — пропонує хороший Лайв. Нехай коефіцієнти будуть поменше, ніж у 1хСтавка, але сама платформа Live працює без нарікань. Іноді відбуваються затримки з розрахунком ставок і заморожування лінії в період оновлення. Подія ведуть котируваннями до самого його закінчення. Найкраще про якість букмекера кажуть відвідувачі, яких у Фонбет найбільше.

Вінлайн — оновив свій Лайв, супроводивши його новим слоганом «Став за 3 секунди». Схоже, що головну свою проблему в лайв (великий час прийому ставки) букмекер вирішив, і тепер володіє одним з кращих лайв серед російських легальних БК. Вінлайн надає своїм клієнтам можливість перегляду відеотрансляцій в повноекранному режимі.

Показать больше

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно