Де найкращі лінії букмекерських контор?

У BET365 один недолік
- немає ліцензії ФНЛ РФ, але це вже проблема російських гравців, а не контори
5,0 rating
5.0
Реєструйся на 1xbet
поповнюй депозит, і отримуй бонус до 4000 грн.
5,0 rating
5.0
1000 грн на першу ставку
Нові клієнти отримують до 1000 грн на першу ставку і до 2500 грн на перший депозит
4,8 rating
4.8
1000 рублів за реєстрацію
Отримай фрібет за реєстрацію, відіграється будь ставкою з будь-яким коефіцієнтом.
4,8 rating
4.8
100% бонус до 10000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит на 500 рублів або більше
4,5 rating
4.5
Фрібет 500 +3000
Фрібет 500 руб. за реєстрацію + 3000 руб. за перший депозит.
4,5 rating
4.5
100% бонус до 50000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит
4,5 rating
4.5
Найвищі коефіцієнти тут
Хочеш багато вигравати - йди в "Марафон", тут найвищий середній коефіцієнт в прематче.
4,3 rating
4.3
Фрібет 5000+ повернення ПДФО
Фрібет до 5000 руб. всім новим клієнтам + повернення ПДФО бонусами щомісяця.
4,0 rating
4.0
100% бонус до 3000
Бонус всім новим клієнтам, що поповнив депозит на 500 руб. і більше.
3,8 rating
3.8

Напевно, кожен початківець беттор має перед собою мету — отримати прибуток зі своїх коштів, проте часто це неможливо виконати. Ставки навмання, без розуміння суті в кінцевому підсумку призводять до втрати великих коштів. Що ж робити в такому випадку? Як зрозуміти, де найкращі лінії букмекерських контор? У цьому допоможе грамотний моніторинг ліній букмекерських контор.

Особливості лінії БК

Тільки спочатку давайте уточнимо, що таке лінія букмекерських контор. Як правило, це сукупність всіх ставок, що відносяться до певної події. Лінія може бути широкою, тобто включати в себе основні (перемога, нічия, загальний тотал), так і другорядні результати (азіатська фора, індивідуальний тотал і т.д.). Імовірність кожної події букмекери визначають за допомогою коефіцієнта, а беттори в разі перемоги отримують вкладену ними суму, помножену якраз на коефіцієнт.

Прогнозисти вважають за краще змагатися саме з тими букмекерськими конторами, які мають найвищі коефіцієнти — це природно, адже вони отримають більше грошей в разі перемоги. Кількість запропонованих ставок теж має значення — у гравців бувають різні переваги.

Пошук кращої букмекерської контори по лініях

Існує кілька критеріїв вибору букмекерської контори з кращого лінією:

  1. Розмір коефіцієнта — він безпосередньо впливає на можливий виграш. Коефіцієнти на один результат у різних букмекерських контор можуть відрізнятися за величиною, тому їх корисно переглядати з метою вибору найбільшого.
  2. Кількість представлених видів спорту та спортивних змагань — беттори вважають за краще грати з конторами, в яких запропоновано достатню кількість маловідомих і не дуже популярних змагань і чемпіонатів (наприклад, 3-а англійська футбольна ліга або молодіжна хокейна ліга). Таким змагань букмекери приділяють менше уваги, відповідно, тут гравцям простіше виграти (якщо вони самі розуміють, на що ставлять).
  3. Глибина розпису — це все ставки на одну подію. Чим їх більше, тим краще контора. Вони можуть запропонувати індивідуальні тотали, тотали за часом і т.д. Максимум, що можуть запропонувати слабкі букмекери, це основний тотал на результат матчу або одного тайму.
  4. Лінія на прематч — сукупність ставок, створених до початку події.
  5. Лінія на Live-режимі — кількість угод на подія, яке вже почалося. Чим ширше така лінія, тим більше бетторов вона приверне, навіть по ходу матчу або змагання.

Хто і як формує лінії букмекерських контор?

У будь-якій великій букмекерської компанії існує аналітичний відділ, який відповідає за складання букмекерської лінії подій. Фахівці-аналітики збирають вичерпну інформацію про майбутню подію, переробляють її і виводять ймовірність того чи іншого результату цієї події — після цього складається лінія і виводиться початковий коефіцієнт. Варто розуміти, що він буде змінюватися аж до самого закінчення події, в залежності розподілу коштів гравців по наслідків, зміни співвідношення сил команд або стану провідних гравців і т.д.

Більш дрібні контори, які не мають достатньої кількості аналітиків в своєму штабі, копіюють лінії більш просунутих конкурентів або платять спеціальним компаніям, які займаються розробкою таких ліній.

Іноді великі букмекерські компанії, особливо міжнародні, обмінюються лініями між собою. Це взаємовигідна співпраця — наприклад, букмекер з Іспанії набагато краще знає про чемпіонат своєї країни, ніж турецька, і навпаки. В цьому і полягає сенс — не витрачає багато сил і коштів на вивчення чемпіонатів далекого зарубіжжя.

Який букмекер має кращу лінію?

Найбільший вибір подій і змагань пропонує букмекерська компанія 1хСтавка — одна з найбільших в Росії. Вона має найкращий рейтинг серед інших контор.

Так, серед її достоїнств багато беттори найчастіше виділяють:

  1. Широку лінію, в якій присутні всі питання, що цікавлять гравців парі, як прематч, так і Live-режим.
  2. Високі ліміти для ставок.
  3. Коефіцієнти більш привабливі, якщо порівнювати з конкурентами.
  4. Проведення різних акцій і роздача бонусів постійним клієнтам.
  5. Миттєвий виведення грошей, практично без перебоїв.

Єдиний недолік цієї компанії — неналежна робота служби підтримки.

Крім поданої вище контори, можна також виділити букмекерські лінії у компаній Паріматч, Фонбет, Ліга Ставок і BetCity.

У Паріматч дещо гірше поставлена робота з Live-лініями, коефіцієнти тут на середньому рівні, але всі інші показники на висоті. Така ж ситуація у БК Фонбет. Серед недоліків компанії Ліга Ставок — відсутність широкої лінії на невеликі чемпіонати і також недостатня кількість парі на Live-трансляції. Бетсіті теж зацікавлює гравців тим, що відрізняється досить широкою лінією і відмінними коефіцієнтами.

Почати кар’єру беттора можна в будь-якому з вище представлених букмекерів, всі вони перевірені і надійні. Деякі контори діють з 90-х років, наприклад, БК Фонбет, що пропонує широку ставочние лінію, де представлені найпопулярніші в світі різновиди спорту. Є й екзотичні турніри: крикет, більярд, шахи і т.д.

Як бачите, перш ніж почати робити ставки на спорт, рекомендується провести моніторинг ліній букмекерських контор. Цей процес дозволить з’ясувати, яка компанія заслуговує найбільшої уваги з боку гравця — адже чим більше варіантів для ставок, тим простіше виграти.

Показать больше

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно