Програми для ставок на спорт

Програми для ставок на спорт є незамінним помічником для беттора, оскільки беруть на себе «тягар» рутинної роботи, на яку гравець б витратив десятки годин.

Інтернет зробив крок вже досить далеко, щоб зайти практично в будь-який будинок, де є комп’ютер і зв’язок з Інтернетом. Не дивно, що за кілька десятиліть з моменту появи всесвітньої мережі в ній можна знайти все, що завгодно. Програми для ставок на спорт не є винятком. Вибір у беттора дуже великий, було б час розібратися з принципами роботи численного ПО, яке гуляє по мережі.

Зараз просто неможливо уявити успішного беттора, який би у своїй роботі не користувався тими чи іншими програмами.

Види програм для ставок на спорт

Всі програми для ставок на спорт можна розділити за певними категоріями, кожна з яких призначена для вирішення конкретного завдання.

  • Програми, призначені для розрахунку величини ставки. Такі програми розраховують потрібну ставку в залежності від обраної гравцем стратегії. Найчастіше такі програми вбудовуються прямо в браузер, і розрахунок роблять за лічені секунди.
  • Програми, призначені для перерахунку коефіцієнтів в лінії букмекера. Такі програми корисні, якщо гравець заглядає на сайти зарубіжних букмекерських контора, де коефіцієнти можуть представлятися не в десятковому (європейському) вигляді, в британському (дробовому) або американському). Правда, на «нормальних» сайтах є вбудовані конвертери. Натиснувши одне з посилань, лінія букмекера відображається в тому вигляді, який зручний гравцеві.
  • Програми для пошуку та розрахунку «вилок». Даний вид ПО є дуже популярним серед професійних гравців. Шукати «вилки» вручну справа дуже клопітка і непродуктивне. Тому, будь-який хоч трохи себе поважає «вілочнік» має в своєму розпорядженні той чи інший софт для пошуку «вилок» і визначення їх прибутковості.
  • Програми, призначені для роботи зі статистикою. Дуже популярний вид софта, яким користуються мільйони гравців. Такі програми дозволяють збирати, систематизувати і аналізувати величезні масиви вихідних даних, даючи можливість беттору правильно вибудовувати свою стратегію гри.
  • Програми для обліку і ведення статистики зроблених ставок. Даний софт веде облік ставок, зроблених гравцем, дозволяючи тому проводити аналіз виконаної роботи, шукати і виправляти «вузькі місця».
  • Програми, призначені для обчислення ймовірності результату того чи іншого спортивної події. Мабуть, найбільш важливий і бажаний софт для будь-якого беттора. Якщо, раптом, знайдеться такий «Кулібін», який напише софт, вміє більш точно визначати вірогідність подій в лінії букмекера, ніж сам букмекер, він стане дуже багатою людиною.

Короткий  підсумок

Від знання наявного в мережі софта для роботи зі ставками, і вміння з ним працювати, залежить успішність гри беттора на тривалій дистанції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно