Огляд програми Soccer Match Predictor

В основу роботи Soccer Match Predictor (SMP) розробники заклали елементи нейронних мереж, які дозволяють софту самообучаться на основі раніше отриманого досвіду. Наскільки це відповідає дійсності, сказати досить важко. Сайт розробника neuralbet.com перестав працювати, і, схоже, SMP більше не підтримується.

Однак, програму все ще можна завантажити з різних порталів, що спеціалізуються на поширенні софта.

Характеристика програми Soccer Match Predictor

SMP з’явився в мережі в 2013 році. Автори софта з Neuralbet в основу алгоритму програми заклали два компоненти:

  • Статистику суперників;
  • Розмір ставок, зроблених в конторах на результат гри.

У базу даних SMP забита статистика за останні 7 років. Оновлення статистики йде автоматизовано, і не вимагає втручання користувача. SMP в своєму прогнозі враховує деякі сторонні чинники, які можуть вплинути на кінцевий результат гри.

Огляд програми Soccer Match Predictor

На вкладці «Choose Algorithm» користувач вибирає варіант прогнозу:

  • переможець матчу
  • гра з азіатською форою
  • гра на тотал

У колонці «Avg. Odds »відображається середній коефіцієнт прогнозу. У стовпці «Recommendation» вказано фаворит матчу, який повинен отримати перемогу. Глибина нейронної мережі і футбольна ліга вибирається на вкладці «Choose options».

Переваги та недоліки програми

SMP має аскетичний інтерфейс, в якому не складе труднощів розібратися навіть новачкові. SMP не має русифікованої версії, але елементарного знання англійської мови вистачить, щоб освоїти принцип роботи програми.

Розробники SMP надають десятиденний тріальний режим, під час якого можна безкоштовно ознайомитися з функціональними можливостями програми. На складання прогнозу йде всього кілька хвилин.

До недоліків SMP можна віднести:

  • можливість прогнозування тільки найближчих матчів, які відбудуться на наступний день;
  • Прогнози складаються тільки ввечері, о 22:00 (МСК);
  • У демонстраційному режимі можна скласти тільки не більше 3 прогнозів на добу, і працює софт в такому режимі тільки протягом 10 днів після установки.
  • Вартість платної версії дорівнює $ 99,95, проте, враховуючи той факт, що сайт розробника вже не працює, не зовсім зрозуміло кому платити гроші.

Короткий  підсумок

SMP є цікавою розробкою, яка, на жаль, не отримала подальшого розвитку. Сайт neuralbet.com не функціонує, тому SMP навряд чи має купувати невідомо у кого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно