Огляд програми Робобет

RoboBet є системою штучного інтелекту, в основі якого лежать нейронні мережі. RoboBet здатний до самонавчання, аналізуючи свій попередній отриманий досвід. Робобет прогнозує спортивні події на основі проведеного аналізу досить великої кількості різноманітних факторів, і не тільки статистичних, включаючи, наприклад, погодні умови.

Характеристика програми RoboBet

В основі алгоритму RoboBet лежать три математичні моделі:

  • Діксона і Коулза;
  • Метод подібних опонентів;
  • Метод пріоритету останніх матчів.

Рядовому користувачеві не варто вдаватися в тонкощі побудови і роботи алгоритму, бо на це може піти досить багато часу. За великим рахунком, неважливо, що знаходиться всередині «чорного ящика», куди важливіше, що цей «чорний ящик» дає на виході.

Тим не менш, якщо кому цікаво, в загальних рисах можна сказати, що Робобет становить свій прогноз, грунтуючись на поточному силі команд, враховуючи їх турнірне становище і статистику останніх ігор. Крім цього, алгоритм програми враховує кадрові втрати команд, новини трансферного ринку. Після того, як прогноз зроблений, програма реагує на його успішність. У разі, якщо прогноз був помилковим, софт вносить корективи при складанні наступних прогнозів.

Єдиним серйозним упущенням RoboBet є той факт, що софт не бере до уваги коефіцієнти, які виставляють букмекери в своїй лінії.

Огляд програми Робобет

Де можна скачати Робобет

Результати прогнозування за допомогою RoboBet можна безкоштовно подивитися на деяких спеціалізованих ресурсах. Найчастіше за допомогою Робобет будують прогнози на футбол, хокей, теніс, баскетбол. Дуже цікава статистика успішності прогнозування за допомогою RoboBet:

  • forebet.com: середній коефіцієнт = 1,80; прохідність = 50%
  • vitibet.com: 1,40; 64%;
  • ru.zulubet.com: 1,40; 64%;
  • qwe.bet: 1,48; 69%;
  • ratingbet.com/robobet/: 1,34; 70%.

Короткий  підсумок

Безумовно, RoboBet є дуже серйозною розробкою, що дозволяє робити якісні прогнози. Однак, гравець повинен розуміти, що RoboBet не є панацеєю, що підтверджує статистика, наведена вище. Проте, використовуючи RoboBet, гравець може будувати досить ефективну стратегію гри в конторі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно