Огляд програми «Точний рахунок»

Програма «Точний рахунок» є такою собі «дитячою іграшкою», за допомогою якої можна погратися в прогнозуванні точного рахунку на майбутній матч команд.

Автор програми особливо не морочився і написав простеньку програму, яка на підставі трьох алгоритмів, закладених в неї, прогнозує рахунок на матч з урахуванням результативності команд-суперниць. При цьому, програма не враховує силу команд. Користувач вручну вводить кількість голів, які забили команди в останніх 7 проведених ними матчах, після чого видає три варіанти рахунку. Цікаво, що числа видаються в дробовому вигляді, і користувач сам визначає в який бік їх округляти.

Огляд програми «Точний рахунок»

Абсурдність цієї розробки очевидна. Наприклад, Прогрес Нідеркорн в чемпіонаті Люксембургу забиває близько 3 м’ячів за гру. Роблячи гіпотетичний прогноз на матч Прогрес — Ліверпуль, програма видасть щось близько 2 голів Прогрес в ворота англійців. Ніхто не сперечається, що така ймовірність існує, однак її величина дуже і дуже низька.

Короткий  підсумок

Єдиною перевагою програми «Точний рахунок» є її безкоштовність. Будь-якої практичної цінності даний софт не представляє, тому що алгоритми розрахунок настільки примітивні, що серйозно говорити про них не має сенсу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно