Про команду і проект БонусАП

Всім привіт! Мене звуть Юрій Бойко і я самий главнюк цього сайту! Також у мене є в команді три колеги, які допомагають мені розвивати даний проект! Чому я вирішив створити цей проект? Та тому що букмекерів стає все більше і вже ніфіга не зрозуміло, Фонбет сурмить «ФРІБЕТ !!!!», але по суті це бонус за депозит не більше! Був хороший фрібет у бетсіті на ЧС 2018, в 2019 хороша пропозиція у Паріматч і Вінлайн.

Відповідно хочу допомогти звичайним гравцям у всьому цьому розібратися. Також на сайті буде ще рейтинг букмекерів, безкоштовна школа беттінге, різні стратегії, які я використовую особисто.

Кому тут буде цікаво?

Для азартних людей, яким не вистачає гостроти в житті і співпереживання, коли грає улюблена команда, букмекер — одне з кращих місць не тільки для забезпечення собі необхідної дози азарту, але ще для здійснення ставок на спортивні події і тренування розуму. Але далеко не всі знають, як правильно підібрати БК, як поставити ставку на подію, і які на даний момент надійні букмекери ведуть діяльність в мережі? З цією метою і був створений проект БонусАП. Тут зібрано не тільки безліч акцій, новин і оглядів на майданчики букмекерських компаній, але ще і реальних відгуків про них.

Популярні БК, що приймають ставки, часто організовують чимало усіляких акцій, надають подарунки, розігрують призи. При цьому багато гравців, особливо початківці, не знають, де шукати цю важливу інформацію, в результаті чого вони переглядають десятки сайтів, витрачаючи на це багато часу, щоб хоч щось вивідати. В результаті — пропозиції або вже недійсні, або інформація по ним неактуальна. Ми ж зібрали всі бонуси, промокодом і інші, не менш вигідні пропозиції на нашому сайті. Таким чином, у бетторов з’являється чудова можливість порівнювати їх між собою і підбирати найбільш підходящі контори з бонусами.

Чому вигідно бути нашим читачем?

Серед наших переваг варто виділити наступні:

  •     Завдяки грамотним статей (виплати виграшів, призначених для користувача оцінках, коефіцієнтах і т.д.), представленим на нашому сайті, ви зумієте легко виділити найбільш підходящу контору.
  •     На ресурсі ви почитаєте інформацію про переваги і недоліки кожної з них. Тут представлені захоплюючі матеріали на тематику ставок: школа, стратегії, прогнози на матчі.
  •     У нас ви завжди зможете ознайомитися з бонусами БК і спортивними прогнозами на спорт: хокей, теніс, волейбол і т.д.
  •     Ми ретельно вивчаємо всі новини в сфері букмекерства і найбільш цікаві з них розміщуємо на порталі.

Ставка на спортивне змагання є досить популярним і цікавим дозвіллям. Це позитивні емоції, напруження адреналіну і неймовірних відчуттів! А виграні угоди здатні відмінно поповнити ваш бюджет. Користуйтеся найкращими бонусами букмекерів, читайте важливі новини про акційні пропозиції, нових промокодом і експертні прогнози на матчі! З будь-яких, що вас цікавлять, ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою, вказаною в контактах.

Також можете ознайомитися з:

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно