Огляд програми Footbet

Footbet є досить старою розробкою, яка з’явилася в мережі ще в 2006 році. Однак, за цей час розробник не спромігся зробити офіційний сайт під свій софт, який не отримав подальшого розвитку.

Огляд програми Footbet

Характеристика програми Footbet

Footbet працює в електронних таблицях Microsoft Excel, використовуючи статистичні дані з сайту MyScore. Парсинг статистичних даних відбувається в автоматичному режимі. Але, розрахунок прогнозу для конкретного матчу повинен запускатися в ручному режимі. Прогноз формується після проведення статистичного аналізу останніх 10 ігор кожної з команд-суперниць.

Інтерфейс програми Footbet досить простий, і розібратися з ним не складе труднощів навіть новачкові. Знайти та завантажити офіційну версію Footbet можна через соціальну мережу «В Контакте». Керівництво по користуванню програмою є на каналі Ю-Туб. З незрозумілих причин Footbet має англомовну версію. Можливо, спочатку розробник мав великі плани на свій софт, але потім, з якихось причин цим планам не судилося здійснитися. У такому вигляді, в якому зараз існує Footbet, просто неможливо уявити яким чином він може потрапити до англомовного користувачеві.

Переваги та недоліки Footbet

Безсумнівним плюсом Footbet є простота роботи з софтом. Але, мабуть, на цьому достоїнства програми закінчуються. Недоліків значно більше:

  • Footbet не враховує лінію букмекерів, працюючи тільки на підставі статистичних даних з MyScore. Та й вибірку в 10 ігор навряд чи можна назвати статистично значущою.
  • Footbet не дає користувачеві можливість знаходження валуйной ставки, оскільки не працює з лінією букмекера.
  • Софт не дає гравцеві рекомендацій щодо ведення банкролла, і не визначає розмір ставки.

Footbet не має офіційного сайту, але є платною програмою:

  • 185 рублів / місяць для Android версії;
  • 315 рублів / місяць для Windows
  • Програма не працює з Windows 10.

Короткий  підсумок

Footbet, на жаль, так і не став більш-менш стоїть софтом, хоча спочатку для цього були всі передумови. Софт не отримав подальшого розвитку, і знаходиться в «зародковому» стані. Тому, рекомендувати його для використання, та ще й на платній основі, недоцільно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно