Огляд програми Фінрайт-букмекер

Фінрайт-букмекер призначений для складання прогнозів на спортивні матчі, шляхом аналізу статистики попередніх ігор суперників.

Фінрайт-букмекер був розроблений ще в 2002 році, проте, широкого поширення проект не отримав. Офіційний сайт програми finright.com деякий час був недоступний. На початок 2020 року ресурс знову працює. Однак, сам сайт зроблений дуже скромно, схоже, що чисто для продажу Фінрайт-букмекера. Ресурс складається з декількох сторінок, на яких дається мінімум інформації.

Огляд програми Фінрайт-букмекер

Характеристика програми Фінрайт-букмекер

Фінрайт-букмекер робить прогнози не тільки на найбільш затребувані ринки: результат матчу, тотал, а й на таку екзотику, як кількість кутових, вилучень, пенальті і ін. Ще одним цікавим моментом є наявність в базі софта інформації про суддів. Софт дозволяє складати прогнози не тільки на матч в цілому, але і на різні його відрізки.

Як вже було сказано вище, алгоритм Фінрайт-букмекера заснований на аналізі статистичної інформації попередніх матчів команд, що зустрічаються. Дуже корисною фішкою софта є можливість створювати за допомогою різних фільтрів власні алгоритми аналізу статистики. Гравець, використовуючи різні критерії, може прогнозувати матч в потрібному йому аспекті. Розробивши кілька варіантів, користувач може оцінити їх ефективність на довгій дистанції. Фінрайт-букмекер може працювати не тільки з футболом. Розробники запевняють, що постійно вносять корективи в алгоритми складання прогнозів, додаючи нові математичні моделі.

Робота з програмою досить проста. На першому етапі необхідно провести оновлення бази даних. Потім користувач вибирає потрібні йому настройки для проведення аналізу і отримує прогноз.

Вартість програми Фінрайт-букмекер

Є безкоштовна версія програми, яка працює із застарілою статистикою. Практичної цінності в плані складання прогнозів вона не має, однак, дозволяє гравцеві освоїтися з функціональними можливостями програми.

Вартість платної версії програми:

  • 1 місяць — 500 рублів
  • 3 місяці — 1,5 тис. Рублів
  • 6 місяців — 2 тис. Рублів

При покупці Фінрайт-букмекера гравець отримує бота, який проводить відстеження руху коефіцієнтів на біржі Бетфайр.

Короткий  підсумок

Фінрайт-букмекер можна визнати непоганим варіантом софта для ставок на спорт. Звичайно, гравцеві доведеться витратити якийсь час, щоб навчитися в повній мірі використовувати весь потенціал програми. Якщо це у нього вийде, Фінрайт-букмекер може стати непоганим помічником. На жаль, автори не пропонують безстрокової ліцензії, тому, користувач повинен вирішити чи варто платити щорічно 4 тисячі рублів за цей софт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно