Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд
4.8

Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд

Кращий фрібет за реєстрацію для нових гравців в 1000р

Наводимо детальний огляд легальної російської букмекерської контори «Winline», яка є дуже популярною у російських бетторов, незважаючи на низькі коефіцієнти і неоднозначний сайт. Секрет високої популярності Winline криється в непоганий лінії, і привабливою бонусної програми.

Плюсы
 • Врятовано розпис
 • Відмінно продумана навігація на сайті
 • Приваблива бонусна програма
Минусы
 • Висока маржа, як в прематче, так і в live
 • Коротка лінія
 • Дуже слабка мережа ППС

БК Вінлайн була заснована в 2009 році, і здійснює свою діяльність на основі ліцензії № 7 ФНС РФ 09.06.2009 і 13 жовтня 2016 року. Прийом онлайн ставок через сайт winline.ru ведеться з червня 2016 року.

Основні відомості

 • БК Winline належить ТОВ «Керуюча компанія НКС», зареєстрованої в Москві.
 • «Вінлайн» входить в Першу СРО.
 • Працює з Першим ЦУПІС.
 • Офіційний сайт: winline.ru.
 • Зареєструватися на сайті і битися об заклад може будь-який громадянин, який проживає в РФ, і досяг 18-ти річного віку.
 • Ігровий рахунок ведеться в рублях.
 • Розмір мінімальної ставки = 50 рублям; розмір максимальної ставки визначається адміністрацією.
 • Розмір максимального виграшу на інтерактивну ставку = 10 млн. Рублів.
 • Додатки: iPhone, Android.
 • E-mail: support@winline.ru
 • Кількість ППС — 12.
 • Займає 2-е місце в нашому рейтінгу БК

Популярність

Рейтинг популярності відповідає відвідуваності сайтів БК, який був узятий з SimilarWeb. Дані відвідуваності взяті за листопад 2019 року. Вінлайн із показником 3 033 000 впевнено посів високе 4-е місце, залишивши позаду багатьох своїх конкурентів.

Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд

З графіка видно, що відвідуваність сайту Winline в другій половині 2019 року перебуває практично на одному і тому ж високому рівні, беттори «люблять» Вінлайн.

Лінія

Оцінка контор по їх лініях проводилася за такими позиціями:

 1. Кількість видів спорту в лінії БК.
 2. Кількість ринків на футбол АПЛ (матчі Уотфорд — МЮ і Тоттенхем — Челсі).
 3. Кількість ринків на хокей НХЛ і КХЛ (Калгарі — Детройт; СКА — Металург).
 4. Кількість ринків на теніс (Александрова — Севастова).
 5. Кількість ринків на баскетбол НБА (Торонто — Бостон).

Конкретні цифри для БК Winline, за якими здійснювалася оцінка (в дужках наводиться відносний показник контори серед 19-ти легальних російських БК):

 1. Лінія — 21 вид спорту (показник нижче середнього).
 2. Ринки на футбол: 1470 + 1440 = 2910 (дуже хороший показник).
 3. Ринки на хокей: 178 + 176 = 354 (найгірший показник).
 4. Ринки на теніс: 54 (показник нижче середнього).
 5. Ринки на баскетбол: 450 (відмінний показник).

Лінія в Вінлайн включає трохи більше 20 видів спорту. Winline своїм клієнтам пропонує здебільшого найбільш популярні види змагань. Розпис на популярні види спорту дуже хороша, і задовольнить потреби багатьох бетторов- «гурманів».

У розписі представлена ​​велика кількість азіатських тоталов і фор з варіантами повернення. Є можливість битися об заклад, як на матч в цілому, так і на ігрові періоди і навіть інтервали часу. Можна робити ставки на «голи» і «результативність», в тому числі, на комбіновані наслідки (варіант, перемога і тотал).

Live ставки

Для оцінки коефіцієнтів в лайв бралися випадкові матчі. Кожна контора оцінювалася за двома випадковим матчів (коефіцієнти на загальний тотал), і по одному випадковому матчу (коефіцієнти на результат матчу 1Х2). Вінлайн має наступні показники:

 1. Маржа на тотал №1 = 5,26.
 2. Маржа на тотал №2 = 9,39.
 3. Маржа на результат 1Х2 = 11,73.
 4. Середня маржа в Live = 8,79.

Це поганий показник (17-е місце) серед легальних російських БК. Впадає в очі дуже великий розкид за коефіцієнтами в усіх трьох позиціях. Подивитися поточні ставки в режимі реального часу можна на вкладці «Лайв» https://winline.ru/now/.

На багато матчів доступний перегляд відеотрансляцій, але робити це можна тільки при наявності позитивного депозитного балансу. Саму відеотрансляцію можна переглядати в повноекранному режимі. Якщо відеотрансляції немає, гравець може стежити за ходом матчу через Live-трекер.

Розпис в лайв на Вінлайн щодо непогана, до 100 ринків. Напередодні 2019 року Вінлайн запустив рекламну акцію «Став за 3 секунди», обіцяючи, таким чином, своїм клієнтам прийом інтерактивної ставки протягом трьох секунд.

Коефіцієнти в прематче

Маржа в прематче вважалася за такими позиціями:

 1. Середня маржа по футболу — матчі АПЛ: Уотфорд — МЮ і Тоттенхем — Челсі (1Х2 і загальний тотал).
 2. Середня маржа по хокею — матч НХЛ: Даллас — Калгарі і матч КХЛ: СКА — Металург (1Х2 і загальний тотал).
 3. Середня маржа по тенісу — матч Александрова — Севастова (12).
 4. Середня маржа по баскетболу — матчі НБА: Торонто — Бостон; Філадельфія — Мілуокі (1Х2 і загальний тотал).
 5. Середня маржа по гандболу — матч німецької Бундесліги: Лемго — Ерланген (1Х2 і загальний тотал).
 6. Середня маржа по ММА — бій Ємельяненко — Джексон (1Х2 або 12).

По кожному виду спорту вважалася середня маржа, і складався рейтинг БК, який потім підсумовувати, і виводився загальний підсумок. Вінлайн показав наступні цифри:

 1. Середня маржа по футболу — 4,28 (12 місце)
 2. Середня маржа по хокею — 5,51 (15 місце)
 3. Середня маржа по тенісу — 3,70 (2 місце)
 4. Середня маржа по баскетболу — 5,54 (18 місце)
 5. Середня маржа по гандболу — 7,88 (13 місце)
 6. Середня маржа по ММА — 7,92 (14 місце)

Як бачимо, Вінлайн не відноситься до «щедрим» конторам. Лише тільки в тенісі Вінлайн дав конкурентоспроможну маржу. У всіх інших видах спорту маржа Вінлайн не входить навіть до десятки серед 19-ти легальних російських контор.

Тоталізатор

У БК Winline тоталізатора немає.

Види  ставок

Winline пропонує своїм клієнтам крім стандартних парі, можливість робити спеціальні ставки:

 • Ординар
 • Експрес
 • Система
 • Спеціальні ставки:
  • Яка з команд вийде в наступний раунд
  • Чемпіон чемпіонату (дивізіону)
  • Оголошені  фіналісти
  • Переможець   турніру
  • Точний рахунок в матчі

Мобільні додатки

Winline розробила програми для мобільних платформ: Android, iOS. Детальніше див. Відповідну статтю.

Бонуси

Станом на початок 2020 року Winline надавав бонус «Безумовно твій» у вигляді фрібета в 1000 рублів з дуже лояльними умовами відіграшу. Фрібет отримував кожен новий користувач, зареєстрований на Вінлайн. Фрібет в розмірі 1000 рублів зараховувався відразу ж після реєстрації нового гравця. Відігрувався фрібет ставкою на будь-яку подію з будь-яким коефіцієнтом. Ніяких додаткових умов за кількістю ставок і сумі виграшу немає. Засоби могли виводитися з першої зіграла ставкою.

Фрібет1000 руб. — безумовної твій!!!   
Реєструйся в Winline і отримуй в подарунок 1000 руб.  
Став на будь-яку подію з будь-яким коефіцієнтом!!!

Акції

На сайті winline.ru на початок 2020 року відбувалась єдина акція «Х5. Гра на мільйон ». До участі в акції допускалися гравці, які мали спеціальний купон, який неможливо купити. Купон отримував кожен новий гравець, що реєструється на сайті Вінлайн, а також гравці, які досягли певного рівня в Бонус-Клубі. Володар купона робив свій прогноз на 5 матчів в додатку Winline на платформах iOS і Android. Якщо гравець вгадував результати всіх п’яти матчів, він отримував 1 млн. Рублів. У разі, якщо результати матчів вгадували кілька гравців, призовий фонд ділився між ними порівну.

Реєстрація / ідентифікація

Пройти реєстрацію на Вінлайн можна на сторінці https://winline.ru/auth/registration/, заповнивши стандартну форму:

Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд

На жаль, подальші інструкцій по проходженню реєстрації на сайті немає. Ідентифікацію можна пройти віддалено (див. Нижче розділ «Служба підтримки»).

Соціальні мережі

Winline представлена ​​всього в двох соцмережах, в яких не може похвалитися великою популярністю:

 • Фейсбук — https://www.facebook.com/winlinebet/ (698 передплатників) анонси і результати проведених акцій, лікнеп для новачків, висвітлення найбільш важливих змагань.
 • В Контакте — https://vk.com/winlinebetru (4767 передплатників), інформація про контору, анонс проведеної акції «х5, гра на мільйон».

Служба підтримки

Щоб оцінити якість служби підтримки БК Вінлайн, ми поспілкувалися в онлайні чаті, поцікавившись, яким чином в Вінлайн можна пройти процедуру ідентифікації. Оператор чата відгукнувся практично миттєво. Далі наводимо діалог зі службою підтримки БК Вінлайн, без купюр:

Саппорт: Для того щоб пройти ідентифікацію на нашому сайті, необхідно зробити відео-дзвінок за коштами skype, whatsapp або viber. Так само через ППС Москви і салон зв’язку Евросеть по всій території РФ. Або завантажити фотографії в особистому кабінеті.

Відповідь була отримана достатньо швидко, і, по суті. Приємно, що ідентифікацію в Вінлайн можна пройти віддалено. Далі ми ще поцікавилися про розміри мінімальної і максимальної ставки на Вінлайн. Відповідь була отримана протягом хвилини. Саппорт на winline.ru працює оперативно.

Інтерфейс сайту

Інтерфейс сайтів БК оцінювався за наступними показниками:

 • Колірна гамма сайту — 45 балів (сайт Вінлайн виконаний в сірих тонах, які вкупі з помаранчевими і бірюзовими вкрапленнями, виглядають досить гармонійно);
 • Зручність навігації — 50 балів (на сторінку з розписом багатьох центральних подій можна потрапити в два кліка з головною);
 • Доступність документації — 40 балів (немає прямого посилання головною);
 • Наявність «гумовою» верстки сайту (коли сторінка розміщується на всю ширину екрану) — 0 балів (сторінка Вінлайн має фіксовану ширину);
 • Наявність онлайн чату з саппортом — 10 балів (чат є);
 • Візуалізація глибини лінії по кожній позиції — 0 балів (немає).

За перших трьох позицій виставлялася оцінка від 0 до 50. За останніми трьома позиціями давалося або 10 очок, або 0 очок. Ранжування проводилося за сумарним показником балів. Інтерфейс winline.ru набрав 145 балів (з 180 максимальних), з якими зайняв 12-е місце з 19-ти.

Головна сторінка winline.ru виглядає наступним чином:

Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд

Головна сторінка Winline хоч і зверстана в класичні три колонки, але в правій колонці де-факто ніякої інформації немає, крім купона на ставку:

    У центральній частині екрану розташовується лінія на найближчі спортивні події.

 • Вгорі, на самому видному місці знаходиться слайдер, який показує інформацію про найближчих найцікавіших, з точки зору контори, спортивні події, а також про проведені бонусних акціях.
 • У правій колонці знаходиться Купон на ставку.
 • У лівій колонці розташоване меню з видами спорту, на які можна битися об заклад.
 • У верхній частині екрану знаходиться центральне меню:
  • Мій рахунок
  • Результати
  • Клуби  
  • Про нас
  • Допомога
 • У правому верхньому куті екрану знаходяться піктограми для скачування мобільних додатків для Android, iOS, посилання на Олайне-чат, а також кнопки «Вхід» і «Реєстрація».
 • Внизу сторінки розташована різна правова і довідкова інформація.
Бк Winline: реальні відгуки і детальний огляд

Інтерфейс сайту winline.ru лаконічний і простий. Навігація опрацьована на вищому рівні. На розпис більшості популярних спортивних подій можна потрапити лише двома кліками мишки — чудовий результат, краще не буває! Також варто відзначити службу підтримки, яка працює на 5+ (див. Нижче).

Однак, на цьому, схоже, всі плюси закінчуються. Не зовсім зрозуміло, а точніше, зовсім незрозуміло, куди дівається текст, що з’являється в перші секунди завантаження головної сторінки, який розповідає про БК Вінлайн. Чомусь контора не вважала за потрібне розмістити «відкриті» посилання на свою документацію, що підтверджує легальність роботи БК. Для того, щоб потрапити на сторінку з відповідними ліцензійними документами Вінлайн, слід зі списку розділу «Допомога» вибрати позицію «Документація». Що заважало дати пряме посилання, як це зроблено на більшості інших БК, незрозуміло.

Розділи «Допомога» і «18+» оформлені через PDF-файл, що вкрай незручно для пошуку потрібної інформації. З розділу «Про нас» зрозуміло лише, що «Winline заплатить без варіантів». Будь-якої іншої інформації про контору де-факто немає. Всі ці недоліки стали причиною того, що в розділі «Інтерфейс» Вінлайн отримав тільки 12-е місце в нашому рейтингу.

Користувача угода

З призначеним для користувача угодою можна ознайомитися за посиланням «Допомога», яка відправить вас на PDF-файл за адресою https://winline.ru/resources/images/cupis/pravila-priema-stavok-i-vyplaty-vyigryshey.pdf. Для зручності ознайомлення файл краще завантажити на свій комп’ютер і вивчити. Треба визнати, що Вінлайн досить лояльно ставиться до своїх клієнтів, і не прописує в своїх Правилах «драконівські» умови, при яких контора може «без пояснення причин визнати дії гравця шахрайськими».

Особливу увагу слід звернути на розділи:

    1. 11. Обмеження при прийомі інтерактивних ставок і виплати виграшів

    2. Порядок вирішення спорів

Гравці, схильні до лудоманії, повинні уважно вивчити розділ 1.12 Право на самообмеження.

Податок на виграш

Інформації про податок на виграш на сайті ми не знайшли, тому, як завжди, поцікавилися у саппорта. Відповідь була отримана протягом хвилини:

Якщо сума кожного виграшу не перевищує 15000 рублів, то фізичні особи, які отримали такі виграші, самостійно виробляють обчислення та сплату податку на доходи фізичних осіб, представляючи податкову декларацію до податкового органу за місцем проживання не пізніше 30 квітня року, наступного за минулим податковим періодом, у якому був отриманий дохід.

Виграші понад 15000 рублів оподатковуються і сплачуються букмекерської компанією відповідно до вимог законодавства Росскійской Федерації. Інформацію про сплату податку можна знайти в особистому кабінеті платника податків, починаючи з 1 квітня.

ППС

Мережа ППС у Вінлайн більш, ніж скромна:

 • Москва — 9
 • Сочі — 1
 • Ялта — 1
 • Краснодар — 1

Короткий  підсумок

БК «Вінлайн» серед 19-ти легальних російських контор має показник нижче середнього по маржі в прематче і live, коротку лінію, а також убогий і незручний розділ «Допомога» на своєму сайті. Однак, ці недоліки не заважають конторі стабільно займати високі позиції в плані відвідуваності. Пояснити такий парадокс можна дуже привабливою бонусною програмою контори, чудово працює службою підтримки, і досить лояльним ставленням до свого клієнта.

У 2015 і 2016 роках Winline удостоювався премії Betting Awards в номінації «Кращий букмекерський продукт року», яка вручалася в рамках міжнародної грально-розважальної виставки Russian Gaming Week.

1000 рублів за реєстрацію
Отримай фрібет за реєстрацію, відіграється будь ставкою з будь-яким коефіцієнтом.
5.0
Доверие от игроков
4.0
Линия и Live
5.0
Бонусы и Акции
5.0
Поддержка
4.8 Общая оценка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно