Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд
4.5

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Отримай бонус на депозит до 10000 рублів

Наводимо детальний огляд легальної російської букмекерської контори «Фонбет», яка має далеко не кращий сайт, середню маржу, як в прематче, так і в Live, посередню лінію з далеко не самої варіативної розписом, але, незважаючи на всі недоліки, є беззаперечним лідером по популярності серед вітчизняних бетторов. Спробуємо розібратися в причинах такого парадоксу.

Плюсы
 • Найпопулярніша легальна російська БК
 • Наявність тоталізатора, який називається суперекспрес
 • Розроблено не лише мобільні додатки під Android, iOS, але і під десктопні комп'ютери на базі Windows, MacOS
 • Лідер за кількістю ППС
 • Швидкий і якісний саппорт
 • Наявність привітального бонусу новим клієнтам
Минусы
 • Посередня лінія
 • Середня маржа, як в прематче, так і в Live

Фонбет належить ТОВ «Ф.О.Н.», зареєстрованому в Москві, і працює в правовому полі з 2009 року відповідно до ліцензії ФНС РФ №4 від 26.06.2009.

Основні відомості

«Фонбет» одна з перших букмекерських контор, яка з’явилася після розпаду СРСР. Перша «будка» контори «Ф.О.Н.» відкрилася в 1994 році в Москві біля станції метро «Вулиця 1905 року». У 1998 році Фонбет прийняла першу ставку онлайн через Інтернет.

 • «Фонбет» є членом саморегульованої організації «Асоціація букмекерських контор» (свідоцтво про членство №12 від 18.02.2016).
 • Працює з ЦУПІС QIWI.
 • Офіційний сайт: fonbet.ru.
 • Зареєструватися на сайті і битися об заклад може будь-який громадянин, який проживає в РФ, і досяг 18-ти річного віку.
 • Ігровий рахунок ведеться в рублях.
 • Мінімальна ставка визначається Адміністрацією. Максимальна виплата на одну ставку до 15 млн рублів (визначається Адміністрацією), в лайв — 1 млн рублів.
 • Додатки: iPhone, MacOS, Android, Windows.
 • E-mail: admin@fonbet.ru.
 • Кількість ППС — 1009.

Популярність

Рейтинг букмекеров популярності відповідає відвідуваності сайтів, який був узятий з SimilarWeb. Дані відвідуваності взяті за листопад 2019 року. Фонбет з показником 9 891 000 впевнено зайняв 1-е місце, залишивши далеко позаду всіх інших конкурентів.

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

З графіка видно, що за друге півріччя 2019 року відвідуваність fonbet.ru знаходиться приблизно на одному і тому ж рівні, що свідчить про наявність постійної аудиторії сайту. Але, також не можна не відзначити спадну тенденцію відвідувачів на Фонбет. Звичайно, таке падіння відвідуваності не є критичним, адже найближчий конкурент БК «Ліга Ставок» має більш, ніж в два рази менше клієнтів.

Лінія

Оцінка лінії БК «Фонбет» проводилася за такими позиціями:

 1. Кількість видів спорту в лінії БК.
 2. Кількість ринків на футбол АПЛ (матчі Уотфорд — МЮ і Тоттенхем — Челсі).
 3. Кількість ринків на хокей НХЛ і КХЛ (Калгарі — Детройт; СКА — Металург).
 4. Кількість ринків на теніс (Александрова — Севастова).
 5. Кількість ринків на баскетбол НБА (Торонто — Бостон).

Конкретні цифри для БК Фонбет, за якими здійснювалася оцінка (в дужках наводиться відносний показник контори серед 19-ти легальних російських БК):

 1. Лінія — 28 видів спорту (хороший показник).
 2. Ринки на футбол: 749 + 763 = 1512 (середній показник).
 3. Ринки на хокей: 593 + 575 = 1168 (високий показник).
 4. Ринки на теніс: 46 (найгірший показник).
 5. Ринки на баскетбол: 78 (найгірший показник).

Станом на 5 січня 2020 року лінія в Фонбет включала 28 позицій. Крім спортивних подій Фонбет в свою лінію включає найбільш значущі і цікаві події зі світу політики, шоу-бізнесу, моди, культури та ін.

Популярні види спорту (футбол, хокей, теніс) представлені досить «глибоко». Крім головних чемпіонатів в лінії Фонбет присутні чемпіонати нижчих дивізіонів, молодіжні і жіночі змагання, «маленькі» чемпіонати та ін. А ось розпис на Фонбет по своїй варіативності поступається багатьом конкурентам. Наприклад, на матчі АПЛ Фонбет дає близько 650 ринків, що, приблизно, в півтора-два рази менше, ніж у таких лідерів, як 1хСтавка або Марафонбет.

Треба визнати, що лінія на Фонбет поступається деяким конкурентам по своїй варіативності і глибині розпису. З іншого боку, все, що потрібно для гри 90% користувачів, в лінії Фонбет є.

Live ставки

Для оцінки коефіцієнтів в лайв бралися випадкові матчі. Букмекерська контора оцінювалася за двома випадковим матчів (коефіцієнти на загальний тотал), і по одному випадковому матчу (коефіцієнти на результат матчу 1Х2). Фонбет має наступні показники:

 1. Маржа на тотал №1 = 8,11.
 2. Маржа на тотал №2 = 8,14.
 3. Маржа на результат 1Х2 = 8,28.
 4. Середня маржа в Live = 8,18.

Це середній показник (12-е місце) серед легальних російських БК. Впадає в очі дуже рівні показники у всіх трьох позиціях.

Подивитися поточні ставки в режимі реального часу можна на вкладці «Лайв» https://www.fonbet.ru/#!/live. На багато матчів доступний перегляд відеотрансляцій, але робити це можна тільки при наявності позитивного депозитного балансу. На відміну від прематча, в режимі live Фонбет не «поскупився» на розпис. Навіть на другорядні матчі контора пропонує іноді по кілька сотень варіантів ставок.

Коефіцієнти в прематче

Маржа в прематче вважалася за такими позиціями:

 1. Середня маржа по футболу — матчі АПЛ: Уотфорд — МЮ і Тоттенхем — Челсі (1Х2 і загальний тотал).
 2. Середня маржа по хокею — матч НХЛ: Даллас — Калгарі і матч КХЛ: СКА — Металург (1Х2 і загальний тотал).
 3. Середня маржа по тенісу — матч Александрова — Севастова (12).
 4. Середня маржа по баскетболу — матчі НБА: Торонто — Бостон; Філадельфія — Мілуокі (1Х2 і загальний тотал).
 5. Середня маржа по гандболу — матч німецької Бундесліги: Лемго — Ерланген (1Х2 і загальний тотал).
 6. Середня маржа по ММА — бій Ємельяненко — Джексон (1Х2 або 12).

По кожному виду спорту вважалася середня маржа, і складався рейтинг БК, який потім підсумовувати, і виводився загальний підсумок. Фонбет показав наступні цифри:

 1. Середня маржа по футболу — 4,44 (13 місце).
 2. Середня маржа по хокею — 5,45 (14 місце).
 3. Середня маржа по тенісу — 5,33 (11 місце).
 4. Середня маржа по баскетболу — 5,30 (16 місце).
 5. Середня маржа по гандболу — 7,37 (12 місце).
 6. Середня маржа по ММА — 5,06 (2 місце).

За коефіцієнтами в прематче «Фонбет» знаходиться на середньому рівні (12-е місце серед всіх контор). Тільки в єдиноборствах Фонбет дав конкурентоспроможну маржу.

Тоталізатор

БК «Фонбет» є однією з небагатьох легальних російських контор, яка включає в свою лінію тоталізатор, замаскований під «суперекспрес», який користується досить високим попитом. Як правило, в накладі беруть участь понад 50 тисяч купонів. Гравцям пропонується вгадати результати 15 матчів — https://www.fonbet.ru/#!/superexpress.

Станом на початок 2020 року джек-пот суперекспрес на Фонбет становив понад 10 млн. Рублів.

Види  ставок

Детально про те, які види парі може укладати беттор, викладено на сторінці https://www.fonbet.ru/#!/pages/howtobet. Інструкція забезпечена наочними прикладами, розібратися з якими не важко навіть початківцю гравцеві. Фонбет пропонує для укладення парі наступні види ставок:

    Основні:

 • На «чистий» результат матчу: 1, Х, 2, 1Х, 12, Х2.
 • На результат матчу з форою.
 • На загальний і індивідуальний тотал.
 • На прохід.
 • Рахунок матчу (або іншого відрізку гри).
 • Тайм-матч.
 • додаткові:
 • Чи буде видалення.
 • Кількість попереджень.
 • Чи буде забитий гол.
 • Хто заб’є перший / останній гол у матчі.
 • Події за інтервалами часу (гол, попередження, видалення та ін.).
 • Порівняльні події (хто проведе першу заміну, отримає першу картку, хто першим подасть кутовий і ін.).
 • Статистичні події (к-ть кутових, жовтих карток, ударів по воротах і ін.).

Мобільні додатки

Фонбет є єдиною конторою серед російського легального беттінга, яка розробила програми для всіх платформ: Android, iOS, Windows, MacOS. Детальніше див. Відповідну статтю.

Бонуси

Нові клієнти, які пройшли реєстрацію на Фонбет, можуть розраховувати на отримання бонусу до 10 000 рублів.

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Фрібети відіграються ставками з коефіцієнтом не менше 1,50. Перший фрібет розміром в 500 рублів відіграється в п’ятикратному розмірі, інші фрібети — в десятикратному. Докладні правила отримання бонусів доступні за посиланням «Правила акції».

Фрібет новим гравцям до 10 000 руб.
Внеси перший депозит від 500 руб.
Отримай 100% бонус на депозит!!!

Акції

З 28 грудня по 15 січня 2020 року на Фонбет проводилися такі акції:

 1. «Новий рік з Фонбет» — на кожну ставку від 2020 рублів, з коефіцієнтом не нижче 1,80, клієнту може бути нарахований фрібет в розмірі від 100 рублів до півмільйона (призовий фонд = 35 млн. Рублів).
 2. До 10 000 рублів новим клієнтам — на перший депозит розміром не менше 500 рублів клієнту нараховуються бонуси, які потрібно відіграти.
 3. Тиждень Зірок Хокею — в акції беруть участь нові клієнти, що зареєструвались з промокодом BITVA, переможці отримують бонуси до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (акція дійсна до 19.01.20). Вже зареєстровані клієнти Фонбет можуть взяти участь в акції при використанні промокодом STARS.
 4. «Гольова передача» — зі стартом сезону КХЛ 2019-2020 рр. БК Фонбет запустила благодійну акцію «Гольова передача». Бетторам пропонується вгадати кількість шайб, закинутих протягом календарного місяця в іграх КХЛ. Кожна закинута шайба прирівнюється до 500 рублям. За підсумками кожного місяця занедбані в КХЛ шайби конвертуються в рублі, які направляються на благодійність: створення нових дитячих команд по следж-хокею, покупка інвентарю, оренда льоду.

Реєстрація / ідентифікація

Реєстраційна форма для нового клієнта Фонбет знаходиться на сторінці https://www.fonbet.ru/#!/account/registration

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Клієнт повинен заповнити стандартні поля реєстраційної форми (ім’я, № телефону, email, пароль). Щоб почати гру на Фонбет необхідно пройти процедуру ідентифікації ігрового рахунку. Зробити це можна трьома способами: по клубній картці Фонбет; по QIWI-гаманця; віддаленим способом. Всі три способи докладно описані на сторінці https://www.fonbet.ru/#!/faq. У короткій формі інформація викладена нижче в розділі «Служба підтримки».

Соціальні мережі

БК Фонбет представлена ​​в найбільш популярних соцмережах, і має досить велике число передплатників:

 • В Контакте — група https://vk.com/fonbet, (144 228 передплатників) — спілкування з передплатниками (скарги, пропозиції, відповіді на питання), остання інформація про контору, найбільші виграшні ставки, останні новини спорту, відеозапису.
 • Інстаграмм — https://www.instagram.com/fonbetRU/, (100 000 передплатників) — спортивні вікторини, ігри, розіграші призів, благодійні акції, стрічка останніх спортивних подій.
 • Facebook — https://www.facebook.com/fonbetrussia, (167 передплатників) — маркетингові акції на Фонбет.
 • Телеграм — https://teleg.run/fonbet_official.

Служба підтримки

Щоб оцінити якість служби підтримки БК Фонбет, ми поспілкувалися в онлайні чаті, поцікавившись, яким чином в Фонбет можна пройти процедуру ідентифікації. Оператор чата відгукнувся практично миттєво. Далі наводимо діалог зі службою підтримки БК Фонбет, без купюр:

Саппорт: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чим я можу Вам допомогти?

Клієнт: День добрий. Я хотів би зареєструватися на сайті, але мені не зовсім зрозуміла процедура ідентифікації. Наскільки я зрозумів, я її повинен проходити в останню чергу, після того, як вже буде створена моя обліковий запис в ЦУПІС? Куди я повинен прийти і показати свій документ, що підтверджує особу? Спасибі.

Саппорт: Після проходження реєстрації, рахунок буде потрібно ідентифікувати. Це можна зробити декількома способами: по карті Фонбет, за даними підтвердженого ківі-гаманця, також доступний віддалений спосіб по відеозв’язку з оператором і спрощений спосіб, коли буде потрібно ввести паспортні дані. Який спосіб Вам найбільше підходить?

Клієнт: Я не знаю. А який порадите Ви? Щоб швидше і простіше?

Саппорт: Ідентифікація має 3 статусу: початковий, середній і основний.

Початковий статус можна отримати по заповненню паспортних даних. Даний спосіб доступний тільки для громадян РФ і має обмеження по фінансовим операціям: загальна сума поповнення і виведення коштів в місяць не може перевищувати 200 тис. Руб., Сума однієї операції з поповнення рахунку 60 тис. Руб., Однієї операції з виведення коштів 14 тис. руб.

Середній статус можна отримати по відеодзвінків. Вам буде потрібно завантажити фотографії паспорта, далі вибрати час дзвінка і додаток (viber або skype), за яким з Вами зв’яжуться. Даний спосіб також доступний тільки для громадян РФ і має обмеження по фінансовим операціям: загальна сума поповнення і виведення коштів в місяць не може перевищувати 200 т.р., сума однієї операції з поповнення рахунку 60 т.р., однієї операції з виведення коштів 60 т.р.

Основний статус виходить по карті Фонбет або ківі-гаманця, який має професійний статус. Отримати карту Ви можете в будь-якому пункті прийому ставок Фонбет при особистому відвідуванні. Вам буде потрібно паспорт. Якщо у Вашому місті немає пунктів, Ви можете звернутися в салон Евросеть або Contact, щоб придбати професійний статус ківі-гаманця. Дана послуга платна, від 150 до 300 рублів.

Як бачимо, оператор не полінувався надати інформацію, яку, при бажанні, можна було б відшукати і на сайті. Респект.

Інтерфейс  сайту

Інтерфейс сайтів БК оцінювався за наступними показниками:

 1. Колірна гамма сайту — 40 балів (сайт Фонбет виконаний в біло-блакитних тонах, виглядає непогано, але не більше того).
 2. Зручність навігації — 41 бал (на сторінку з розписом більшості подій можна потрапити в три кліка з головною).
 3. Доступність документації — 50 балів (всі необхідні посилання на документацію розташовані внизу сторінки).
 4. Наявність «гумовою» верстки сайту (коли сторінка розміщується на всю ширину екрану) — 5 балів (вікно сайту розміщується майже на всю ширину екрану).
 5. Наявність онлайн чату з саппортом — 10 балів (чат є).
 6. Візуалізація глибини лінії по кожній позиції — 0 балів (немає).

За перших трьох позицій виставлялася оцінка від 0 до 50. За останніми трьома позиціями давалося або 10 очок, або 0 очок (у випадку з Фонбет по 4-му пункту був прийнятий компромісний варіант, оскільки вікно сайту займає майже всю ширину екрану великого монітора). Ранжування проводилося за сумарним показником балів. Інтерфейс fonbet.ru набрав 146 балів (з 180 максимальних), з якими зайняв 11-е місце з 19-ти.

Головна сторінка fonbet.ru виглядає наступним чином:

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Головна сторінка Фонбет зверстана в дві колонки, що є рідкістю:

 • У центральній частині екрану розташовується лінія на найближчі спортивні події.
 • Вгорі, на самому видному місці знаходиться слайдер, який показує інформацію про найближчих найцікавіших, з точки зору контори, спортивні події.
 • У правій колонці знаходиться банер бонусної акції «10 000 рублів новим клієнтам».
 • Нижче розташовується вікно «Популярні події», в якому гравець може відразу ж зробити ставку. Під ним знаходиться посилання, пройшовши по якій, користувач може ознайомитися з адресами всіх ППС контори.

    У верхній частині екрану знаходиться центральне меню:

 • Лінія
 • Live
 • Суперекспрес
 • Акції
 • Кіберспорт
 • Додатки
 • Наші клуби
 • Статистика
 • Результати
 • Прогнози

    У правому верхньому куті екрану знаходяться піктограми «Пошуку», «Настройок», вибору мови, Входу в акаунт, Реєстрації на сайті, Відновлення забутого пароля.

    Внизу сторінки розташована різна правова і довідкова інформація.

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Інтерфейс сайту fonbet.ru лаконічний і простий. Все необхідне знаходиться «під рукою», якщо справа стосується найбільш популярних спортивних подій. Якщо треба «копнути» глибше, доведеться зробити на 1-2 «зайвих» кліка мишкою. Головна причина — спочатку немає меню всіх видів спорту, на які контора приймає парі. Його можна включити, якщо пройти по посиланню вверху «Лінія».

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Після цього треба вибрати опцію «Меню зліва», після чого з’явиться звичний перелік видів спорту, розташований в лівій колонці:

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Саме через початкового відсутності звичного меню зі списком видів спорту, яке присутнє практично на кожному сайті БК, був знижений бал в позиції «Зручність навігації».

Користувача угода

Перш ніж почати гру на БК «Фонбет», слід уважно ознайомитися з Правилами, які доступні на сторінці https://www.fonbet.ru/#!/pages/official-documents.

Звернемо увагу лише на кілька важливих моментів.

Пункт 3.5. Правил говорить:

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

На жаль, контора залишає за собою право не тільки різати максимуми конкретному клієнтові, а й взагалі його забанити, причому, «без пояснення причин». Тому, зв’язуючись з «Фонбет» будьте готові до того, що в будь-який момент ви можете стати «ізгоєм».

Пункт 3.7 говорить:

Бк Фонбет: реальні відгуки і детальний огляд

Чудова формулювання! Поставили 1 млн. В лайв, зірвали куш, і отримали відразу ж підозра про те, що «Клієнт на момент ставки володів інформацією про результат події», причому, адміністрація не збирається доводити свою правоту. Ось такий узаконений свавілля.

Податок на виграш

Питання про податки на виграш на Фонбет чомусь знаходиться «за сімома печатками». На сайті вказана наступна інформація:

Щоб отримати інформацію щодо сплати податків, необхідно звернутися до юридичних фахівцям компанії. Для цього можна оформити запит в Особистому кабінеті на сайті або в додатку або відправити лист на адресу електронної пошти admin@fonbet.ru. Запити розглядаються в порядку черги від години до 5 робочих днів.

Ми спробували дізнатися про розмір податку у саппорта через онлайн-чат, але отримали аналогічну відповідь:

З питань зняття і розрахунку податків повну інформацію Вам зможе надати тільки Адміністрація. Якщо ви є зареєстрованим користувачем на сайті, то Ви можете уточнити це питання надіславши запит у Вашому особистому кабінеті. Щоб оформити запит, виконайте наступні дії:

1. Перейдіть в «Особистий кабінет» 2. Натисніть на «Запити»; 3. Натисніть на зелену кнопку «Новий запит» 4. Виберіть тип запиту «Інші питання», а потім «Звернення до адміністрації»; 5. У поле «питання» напишіть запитання по податках.

Відповідь надходить до 5 робочих днів, але зазвичай швидше.

ППС

БК «Фонбет» володіє найбільшою мережею ППС, кількість яких перевалила за тисячу, і поступово зростає. Станом на кінець 2019 року на сайті fonbet.ru наводилися адреси 1009 ППС.

 • Москва — 112
 • Санкт-Петербург — 28
 • Краснодар — 20
 • Казань — 27
 • Новосибірськ — 12
 • Ростов-на-Дону — 12
 • Єкатеринбург — 9
 • Нижній Новгород — 9
 • Челябінськ — 9
 • Омськ — 5

Короткий  підсумок

Фонбет можна назвати в якійсь мірі парадоксальною конторою. Судіть самі, за всіма основними показниками (Лінія, Прематч, Live, Інтерфейс) БК Фонбет знаходиться в середині «турнірній таблиці», займаючи відповідно: 10, 12, 12, 11 місця з 19-ти. Однак, в плані популярності Фонбет є беззаперечним лідером, випереджаючи по відвідуваності більш, ніж в два рази найближчого конкурента в особі БК «Ліга Ставок». Чим викликана така «любов» клієнтів, можна тільки припускати.

Швидше за все, це пов’язано з уважним ставленням до свого користувачеві. Фонбет є єдиною конторою, яка розробила мобільні додатки для всіх платформ: Android, iOS, Windows, MacOS. На сайті fonbet.ru є досить великий розділ допомоги, та й служба підтримки працює дуже добре. Якщо сюди ще додати саму велику мережу ППС, яка налічує понад тисячу «будок», то стає зрозуміло, що Фонбет приділяє дуже велику увагу роботі зі своєю клієнтурою.

Закінчимо розповідь про БК Фонбет її нагородами від Russian Gaming Week:

 • Краща БК — 2015-2018.
 • Краща букмекерська мережа — 2016, 17.
 • Кращий онлайн букмекер — 2017, 18.
 • Кращий букмекерський клуб — 2018.

Дополнительная информация
Пополнение и вывод средств
Принимают ставки на
100% бонус до 10000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит на 500 рублів або більше
5.0
Доверие от игроков
3.0
Линия и Live
5.0
Бонусы и Акции
5.0
Поддержка
4.5 Общая оценка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно