Бонус від Парі Матч при реєстрації від 1000 до 2500 грн

Пополни счет на 500 рублей и получи 1000 на счет
Бонусний код Н/Д

Пополни счет на 500 грн и получи 1000 на счет

Доброго времени суток, читачі! Зараз розповім вам про те, який Паріматч бонус дарує всім своїм користувачам. Як правило, під час боротьби за залучення клієнтів майже все БК користуються різними способами, але найбільш ефективними є саме привітальні подарунки.

Подібні акції проводяться один раз, і часто приурочені вони до старту певних спортивних змагань. Ось і букмекерська компанія Паріматч подбала про своїх клієнтів. З недавнього часу на Парі Матч бонус за реєстрацію в якості фрібета отримують усі зареєстровані облікові записи.

Особливості фрібета в Паріматч

З урахуванням правил БК, отримати фрібет в розмірі 1000 грн за реєстрацію можуть клієнти, які вперше створили аккаунт на сайті Паріматч. Це громадяни Росії, які є повнолітніми. Але варто врахувати, що якщо гравець зробить невірний прогноз, то він нічого не втратить. А ось якщо прогноз за допомогою фрібета буде вдалим, то він отримає непоганий прибуток. На головний рахунок гравця буде зарахована чистий прибуток (виграш, крім суми фрібета). Пропонуючи клієнтам цей бонус, Паріматч сподівається на те, що вони будуть частіше робити ставки на спортивні події, що буде вигідно і компанії, і гравцям.

Бонус від Парі Матч при реєстрації від 1000 до 2500 грн

Правила та умови бонуса за реєстрацію

 1. Бонусна акція є доступною для нових користувачів компанії Паріматч, які створили акаунти на ресурсі, активували подарунок і внести початковий депозит, що становить всього десять грн.
 2. Після активації бонусу клієнти автоматично погоджуються з умовами цієї акції. Але вони мають право зовсім не використовувати бонусну суму грошей — зробити це можна під час проходження реєстрації (просто не активувавши пропозицію).
 3. Сума фрібета в Паріматч нараховується протягом доби з дня виконання умов акції. Однак зняти гроші з ігрового балансу не вийде до виконання всіх умов пропозиції.
 4. Бонус, нарахований на баланс клієнта Паріматч, може бути використаний лише для ставок на спорт. Розіграти його рекомендується протягом одного тижня. В іншому випадку приз буде списаний з балансу.
 5. Скористатися фрібетом дозволяється лише 1 раз.
 6. Користувачі контори самі вирішують, як їм краще скористатися фрібетом. Поставити все гроші на первинну ставку або розділити їх між двома-трьома прогнозами. Це обов’язково повинні бути змагання з коефіцієнтами, як мінімум, від 1,50. Фрібет з меншим множником або пройшла по CashOut, не враховується під час відіграшу фрібета.
 7. Паріматч вправі в будь-який момент перевірити реєстраційні дані, транзакції і ставки. Якщо при цьому адміністрація виявить, що користувачі застосовують заборонені методи або здійснюють шахрайство, вона, швидше за все, що анулює фрібет. Бонусні гроші будуть негайно списані з балансу, не повідомляючи про це гравця, проте не після відіграшу презенту.
 8. Крім того, БК нерідко проводить процес верифікації власників ігрових рахунків і призупинення нарахування бонусів в цей період.
 9. Також адміністратори Паріматч можуть змінити умови фрібета або взагалі скасувати його. І не варто забувати, що дана акція не може бути використана разом з іншими пропозиціями БК.
 10. Використовувати фрібет можуть тільки гравці з одним ігровим балансом.
 11. Всі вимоги, прописані в реченні, не порушують положення чинних законів РФ.
Бонус від Парі Матч при реєстрації від 1000 до 2500 грн

Адміністрація Паріматч завжди намагається покращувати і підвищувати якість послуг. Система актуальних бонусів доводить цей намір.

Як отримати бонус 2500 при реєстрації?

 1. Бонусні кошти стають доступними після первісного поповнення рахунку (мінімум від 500 грн) На протязі одного тижня з моменту створення облікового запису.
 2. Максимальна сума бонусу на Парі Матч становить 2500 грн.
 3. Для виконання умов акції та виведення фінансів поставте суму подарунка десять разів. При цьому коефіцієнт повинен складати як мінімум 1.50.
 4. Бонусна сума, нарахована на баланс, може бути використана лише для ставок на будь-який із спортивних змагань.
 5. Презент буде вважатися відіграв, якщо на рахунку гравця залишиться сума, менш найменшій суми ставки в валюті балансу, або відповідності критеріям відіграшу.
 6. Сім’я або користувач з одним IP адресою, пристроєм і / або шляхом оплати можуть скористатися лише одним бонусом.
 7. Після активації бонусу під час реєстрації, клієнт автоматично погоджується з усіма умовами та правилами даної акції.
 8. Відмова від вітальній грошової суми можливий лише в момент створення сторінки (коли потрібно активувати бонусного пропозицію).
 9. Під час відіграшу акції спочатку будуть списуватися реальні гроші, потім — бонусні. Крім того, зняти бонусну суму з ігрового балансу буде неможливе до того періоду, поки користувач не виконає умови пропозиції.
 10. Парі Матч бонус 2500 грн дарує всім новачкам, однак він має право в будь-яку пору запитати у них надати таку нормативну документацію для верифікації. При цьому букмекер може зупинити зарахування бонусів на ігровий рахунок клієнта при здійсненні процесу верифікації.
 11. Паріматч може заборонити гравцям брати участь в бонусному пропозиції і конфіскувати бонусні фінанси, не пояснюючи причини. Таке часом трапляється, коли під час перевірки сторінки адміністрація БК виявляє порушення чесності ігор або застосування методик, які вважаються небезпечними. Бонусна сума може бути списана в будь-яку пору. Крім того, користувача про це повідомляти, швидше за все, що не будуть.
 12. Букмекерська контора має право не тільки змінити, але і доповнити умови при проведенні даної акції в будь-який інший час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно