Фрібет від Ліга Ставок. Які умови отримання 500 рублів за реєстрацію?

Бонусний код Н/Д

Ліга Ставок — молода і досить амбітна букмекерська контора, яка заслуговує на увагу азартних гравців. Майданчик пропонує прекрасні умови для користувачів, а також підготувала для них відмінні подарунки. Так, в клубі Ліга ставок фрібет користується найбільшою популярністю серед користувачів. Хоч він доступний виключно новим відвідувачам, однак саме цей бонус і привертає увагу Беттери.

Фрібет від Ліга Ставок. Які умови отримання 500 рублів за реєстрацію?

Що мається на увазі під фрібетом?

Ліга ставок бонус за реєстрацію видає новачкам в межах акції «Переможна серія». Вона складається з трьох пропозицій:

  1. «Гра на перемогу» — згідно цього заходу один клієнт має можливість отримати бонус у розмірі півтисячі рублів.
  2. «Максимальна віддача» — одному Беттери дозволяється отримати максимум одну тисячу як фрібета.
  3. «Набираємо обертів» — винагорода, використовувати яке дозволяється лише єдиний раз.

Брати участь у заході мають право тільки ті користувачі, які пройшли успішну реєстрацію на офіційній сторінці контори та / або отримали Клубну карту закладу.

На яких умовах видається винагорода?

Умови, як отримати фрібет в Лізі ставок для кожного з трьох пропозицій, різні. Однак в будь-якому випадку важливо відкрити обліковий запис на порталі, пройти процедуру ідентифікації особистості і зробити інтерактивну ставку.

Як діє акція «Гра на перемогу»?

В рамках даної пропозиції Беттер має можливість отримати 500 рублів. Це станеться, як тільки він відкриє аккаунт. Після здійснення процедури верифікації можна буде використовувати бонус для проведення парі. Застосувати подаровані кошти можна один раз і парі полягає на всю суму бонусу.

Фрібет актуальний протягом 30 діб з дня зарахування.

Фрібет від Ліга Ставок. Які умови отримання 500 рублів за реєстрацію?

Програма «Максимальна віддача»

Щоб подібна акція стала доступною, юзер повинен зробити стартове поповнення Клубної карти або / і провести першу онлайнову угоду. Потім потрібно укласти мінімум одне парі будь-якої категорії на будь-які заходи в лінії.

В ході такої пропозиції гравець може виграти фрібет рівний 10000. Гроші нараховуються за наступною схемою:

  1. 500-рублевий фрібет виявиться в «руках» геймера після початкової інтерактивної ставки вартістю в 2000-2999 руб. і укладення найменше одного парі, сума якого сягає двох тисяч.
  2. Фрібет вартістю в 1000 російських рублів переведуть на баланс, якщо користувач зробить стартову інтерактивну ставку в межах 3000-4999 рублів і зробить, хоча б, одне парі вартістю три тисячі.
  3. Бонус, що досягає 1,5 тисячі, можна буде отримати, якщо сума стартових проставлених коштів буде варіювати в межах 5000-49999, а розмір укладеного парі складе п’ять тисяч.

Для отримання фрібета рівного 3000 буде потрібно також здійснити інтерактивну угоду мінімум на 50 тисяч і максимум на 99999 руб. і здійснити хоча б одне парі, вартість якого складе 50000.

Максимальний бонус в 10 тис. Російських рублів дістанеться тому, чия перша інтерактивна ставка буде дорівнює ста тисячам, сума зробленого парі складе сто тисяч.

Бонус активний 30 днів від моменту переведення на рахунок.

Фрібет від Ліга Ставок. Які умови отримання 500 рублів за реєстрацію?

Умови по акції «Набираємо обертів»

В ході даної пропозиції клуб Ліга Ставок готовий подарувати 30000 рублів Беттери, які протягом першого місяця гри з дня верифікації здійснили угоди на суму, що перевищує один мільйон російських рублів. В облік береться розмір всіх укладених парі.

Цей бонус актуальний також 30 днів. Для участі в акції допускаються всі угоди, коефіцієнт яких складає 1,5 і більше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно