Бонуси від бк Олімп при реєстрації від 500 до 10000 грн

Бонусний код Н/Д

БК Olimp не надто давно почала свою діяльність на ринку онлайнових букмекерських компаній, однак відразу показала себе як стабільного та надійного партнера. З кожним тижнем контора удосконалювала майданчик, роблячи її все більш привабливою для відвідувачів.

Сьогодні Олімп є лідером за якістю ліній і розмірами коефіцієнтів. Завдяки спеціальними пропозиціями можна виконувати експрес-ставки по досить високих значень. Крім того, існує вітальний бонус від БК Олімп, в розмірі 10% від першого вкладення грошей. Даний бонус призначений для всіх нових користувачів контори.

Бонуси від бк Олімп при реєстрації від 500 до 10000 грн

Особливості отримання бонусу 10000 грн на 1й депозит

Як отримати велком бонус в БК Олімп? Давайте розберемося. В першу чергу, необхідно пройти наступні етапи:

  1. Для користування бонусом в Олімп, виконайте звичні в подібних ситуаціях дії для букмекерських компаній — проходження реєстрації на порталі, ідентифікація і підтвердження облікової сторінки. Створення особистої сторінки на офіційному сайті БК дасть вам можливість не тільки отримати бонус, але ще і робити прогнози в режимі онлайн. Крім того, реєстрація не містить ніяких каверз, що є безумовною перевагою.
  2. Мінімальним вкладенням коштів для отримання бонусу є сума в 1000 грн. Презент дорівнює десяти відсоткам від початкового внесення фінансів.
  3. Що стосується умов відіграшу бонусу, то вони полягають у виконанні всього єдиної ставки, мінімальне значення якої становить 1.8 (можна і вище). Акція вважається дійсною протягом двох місяців з дня повного створення аккаунта. У цей період ви можете отримати бонус, потім — немає.

Для зняття грошової суми з Олімп потрібно укласти парі на 50% виграшних фінансів. При цьому мінімальний коефіцієнт становить 1.5. З урахуванням цих правил організації бонус 10000 грн не підсумовується з будь-яким іншим спеціальним пропозицією.

Фрібет: реальність чи вигадка

У букмекерській конторі Olimp фрібет передбачений. Але перш, ніж розповісти про нього, хотілося б познайомити вас з іншою чудовою акцією.

Бонуси від бк Олімп при реєстрації від 500 до 10000 грн

Пропозиція, в рамках якого користувач може отримати до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за стартове поповнення рахунку в Олімп, є одним з найбільш примітних на сайті. Ця акція триватиме до кінця поточного року. Для отримання винагороди у вигляді фрібета необхідно виконати наступний ряд умов:

  1. Зареєструватися на майданчику і пройти процедуру ідентифікації.
  2. Поповнити рахунок мінімум на одну тисячу грн.
  3. Отримати фрібет, розмір якого може становити десять тисяч російських грн. Сума винагороди залежить від суми депозиту і складає десять відсотків від внеску.
  4. Бонуси дозволяється використовувати протягом 30 днів з моменту їх переведення на Накопичувальну карту.

У букмекерської контори залишається право вносити зміни в умови дії фрібета, призупиняти або зовсім скасовувати його для тих чи інших користувачів без попередження і пояснення причини.

А тепер докладніше про фрібет в Олімп

Всім новим клієнтам також пропонується букмекерською конторою Olimp безкоштовна ставка або фрібет. Якщо в рамках попередньої акції гравцеві покладалися кошти за депозит, то тут він має право отримати 500 грн безкоштовно для здійснення ставки. Таким чином фрібет робиться на реальні гроші, але без використання фінансів з особистого фонду. Це відмінна можливість протестувати роботу бк і переконатися в її чесності і лояльності.

Щоб отримати бонус в Олімп, необхідно зареєструвати аккаунт на сайті, ідентифікуватися і підтвердити актуальність реєстрації. Якщо вся ця процедура завершиться позитивно, то на логіні Беттери з’явиться напис «ідентифікований». Бонус буде відображений в купоні. Беттери в Олімп дозволяється зробити ставку «Ординар», коефіцієнт якої не менше 1,8 на весь розмір бонусу. Якщо розрахунок фрібета буде виграшним, то сума ставки буде списана, а виграш залишиться на логіні.

Бонуси від бк Олімп при реєстрації від 500 до 10000 грн

Таким чином, кожен новий відвідувач, який відкрив власну обліковий запис, отримує цілком пристойний фрібет — бонус за реєстрацію в бк Олімп, завдяки якому можна почати робити безкоштовні ставки.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно