Робочі промокоди для букмекерів

Робочі промокодом в букмекерських конторах
Промокодом називають певну комбінацію символів, яка надає її власникові певні преференції при купівлі товару чи отримання послуги.
Метою промокодом є залучення додаткових клієнтів, які, купивши товар або послугу зі знижкою, в подальшому можуть стати постійними покупцями.
Як працюють промокодом в букмекерських конторах
Беттор вводить промокод в спеціальне поле, яке зазвичай так і називається «Промокод». Найчастіше промокод подвоює бонус, який надає контора своїм гравцям. Наприклад, використання промокодом часто застосовують в БК 1хСтавка. Якщо, наприклад, в звичайному режимі гравцеві нараховується до 4000 бонусних рублів на перше поповнення депозиту, то, при введенні промокодом бонус збільшується вдвічі, і може досягати 8000 рублів.
Де взяти робочий промокод
Деякі БК поширюють промокодом через своїх довірених осіб, на спеціалізованих сайтах-партнерах. Промокодом можуть розміщуватися прямо на сайті букмекерської контори (так часто надходить, наприклад, БК Леон). Найчастіше, промокодом надаються новим гравцям, які вперше проходять реєстрацію в конкретній БК. Промокодом поширюються зазвичай не на постійній основі, а в рамках проведеної рекламної акції, терміни якої анонсуються на сайті БК. Тому, нові гравці, які планують вперше зареєструватися в тій чи іншій букмекерській конторі, повинні уважно стежити за анонсами нових акцій.

Іноді промокодом можуть лунати постійним гравцям в якості такого собі заохочення за активну гру. Такі промокодом можуть поширюватися як всім клієнтам контори, які проявляють свою активність останнім часом, так і пасивним гравцям з метою їх залучення до гри.
Чи варто купувати промокодом
Інтернет рясніє різноманітними пропозиціями з платними промокодом. Перш, ніж кидатися в усі тяжкі, і купувати промокод, гравець повинен дізнатися:
Чи проводить контора зараз акцію з використанням промокодом.
Якщо така акція дійсно проводиться, то для кого вона призначена — для нових клієнтів або для постійних.
Умови проведення акції.
У будь-якому випадку, якщо конкретна БК, для якої продаються промокодом, дійсно проводить відповідну акцію, не варто купувати промокод за гроші. Головна причина — невідомість. Неможливо визначити робочий стан промокодом до його використання. Якщо вже вам так потрібен промокод, постарайтеся знайти його на безкоштовній основі.
Чи варто ганятися за промокодом
Перш, ніж почати «полювання» за промокодом, слід відповісти на питання — які преференції надає промокод гравцеві. Найчастіше, як уже було сказано вище, промокод подвоює бонус на перший депозит. Однак, перш, ніж погоджуватися на такий бонус, слід уважно ознайомитися з умовами його відіграшу. Деякі контори виставляють дуже жорсткі умови, виконати які і залишитися в плюсі ​​досить складно. Не слід забувати, що на час відіграшу бонусу гравець не може знімати гроші зі свого рахунку. Тому, на той час, поки гравець буде намагатися відіграти бонус, фактично він буде «зв’язаний по руках і ногах». Найчастіше, такі бонуси відіграти не вдається. Тому, перш ніж витрачати час і сили на пошуки промокодом, слід відповісти на питання «чи варта шкурка вичинки»?

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно