Фрібет-бонус за реєстрацію

Привіт всім читачам! Фрібети більшості популярних букмекерів є хорошим шансом отримати вітальний бонус під час створення облікового запису. Контори проводять чимало цікавих акцій для залучення уваги користувачів в умовах високої конкуренції на ринку. Фрібет без депозиту — це найкраща можливість для новачка укласти парі. Прямо зараз розповім вам про те, де можна отримати безкоштовні ставки для гри.

Що дає фрібет?

У той час, коли для легальних розваг потрібно проходити тоскний процес ідентифікації користувача, з відвідуванням відділення БК або офісу Евросети з документацією, презенти при створенні аккаунта є невеликий компенсацією за витрачений на ці процедури час клієнта. Букмекери платять за те, що гравці реєструються в день їх сайтах.

Як правило, бонуси нараховуються на перший депозит або видаються фрібетамі. Безкоштовні ставки без ризиків допоможуть беттору поставити не особисті фінанси, а певну суму, яка надається під час реєстрації БК. У разі успішного розміщення, беттори отримують тільки чистий прибуток. Це традиційне правило для новачків і постійних гравців букмекера.

Популярні букмекерські контори з фрібетом

Нижче ви можете ознайомитися з різними букмекерськими конторами, які дарують гравцям фрібети за реєстрацію:

Паріматч. З недавнього часу букмекерська компанія почала надавати всім новим клієнтам фрібет за створення аккаунта розміром 1000 руб .. Бонусна акція є доступною для клієнтів Паріматч, які не тільки створили акаунти на порталі та активували презент, але ще і внесли початковий депозит, що становить десять рублів. Використовувати такий бонус можна тільки протягом семи діб і лише для здійснення безкоштовної ставки на спорт.

Ліга Ставок. Фрібет в цій БК користується величезною популярністю. Всі нові клієнти вправі взяти участь в бонусному пропозиції Переможна серія. Це три акції: «Гра на перемогу» (після проходження процедури верифікації користувач контори може претендувати на фрібет розміром 500 руб.), «Максимальна віддача» (укладена перша інтерактивне парі, а також зробивши одну ставку на будь-яку подію зі значенням від 1,5 , можна отримати подарунок від БК, сума якого складе 10000 руб., «Набираємо обертів» (бонус до 30000 руб. покладений гравцеві, у якого в перші 30 діб гри з моменту реєстрації, сума всіх угод досягла 1 000 000 руб.).

888ру. У цій БК теж пропонується бетторам непогана безкоштовна ставка при реєстрації. Тут сума подарунка може становити 5000 руб .. Для отримання фрібета треба укласти першу угоду. Припустимо, якщо гравець укладе парі хоча б на 1000 руб. з коефіцієнтом 1,5, то йому буде надано презент рівний 500 очками.

Мелбет. Кожному новому користувачеві букмекер дарує фрібет — 500 руб .. Щоб отримати, треба пройти легку процедуру реєстрації на офіційному ресурсі компанії, використовуючи спеціальний промо-код -FREE500. Комбінація буде автоматично розпізнає системою, після чого клієнт стане учасником вигідною акції. Але варто пам’ятати, що БК не дозволяє разом з фрібетом брати участь ще в будь-яких пропозиціях. На відіграш гравцеві дається рівно місяць, в іншому випадку — бонус згорає.

Winline. Кожному користувачеві контора надає першу ставку безкоштовно без депозиту в розмірі 1000 російських рублів. Для цього потрібно завантажити, встановити мобільний додаток і зареєструватися — його інсталяція відбувається на пристроях ОС iOS, Android. У цій букмекерської компанії бонус передбачений тільки для оформлення ординара, коефіцієнт при цьому ніякого значення не має.

Фонбет. Контора дарує бонус всім новим користувачам, які не вносили грошей на рахунок до кінця попереднього року. Для того щоб скористатися фрібетом, потрібно створити обліковий запис на сайті букмекера, зробити первинне вкладення коштів від 500 рублів і відіграти його з урахуванням всіх правил акції. Сума вкладення впливає на кількість від фрібетов від БК.

Бетсіті. Дарує презент за реєстрацію аккаунта після створення користувачем облікового запису на офіційному ресурсі, проходження процесу ідентифікації в Бетсіті. Крім того, знадобиться поповнити баланс в розмірі від 500 російських рублів і зробити хоч одну ставку з коефіцієнтом від 1,8. Сума подарунка досягає 5000 руб .. У будь-якому випадку гравець отримує 50% від початкового поповнення балансу.

Олімп. Нові клієнти букмекерської контори отримують фрібет без депозиту за реєстрацію — 500 руб .. Щоб отримати його, необхідно створити обліковий запис на порталі та ідентифікуватися. При цьому гравцеві дозволяється зробити ставку «Ординар», коефіцієнт якої становить від 1,8 на весь розмір презенту.

1хСтавка. У кожного зареєстрованого користувача на сайті букмекера є шанс отримати фрібет в розмірі близько 4000 рублів. Для його отримання необхідно, як і у всіх компаніях, зареєструватися на офіційному ресурсі БК. Крім того, потрібне підтвердження облікового запису в відділенні прийому ставок або в пункті мобільного зв’язку «Евросеть» і внесення на рахунок 100 руб .. На розмір Фрібета впливає сума, поставлена на баланс.

Бвін. Новачки букмекерської контори можуть взяти участь в реченні «100% CashBack». В ході даної акції користувач отримує безкоштовну ставку, рівну 100% від початкового поставленого парі. Але відвідувач має можливість отримати не більше 5,2 тис. Рублів (актуально це за тієї умови, що стартовий фрібет не виграє).

Як бачите, безкоштовна ставка надає відмінну можливість всім тільки зареєстрованим клієнтам БК повністю безкоштовно укладати будь-які угоди. Якщо парі виграє, то на головний баланс користувача впаде сума чистого прибутку, тобто — крім суми безкоштовної ставки. Розмір такого подарунка визначається самою букмекерської компанією і обмовляється в її умовах і правилах.

Також варто звернути увагу, що в більшості компаніях фрібет не є на 100% бездепозитні. Досить часто нові беттори змушені вносити гроші на рахунок (нехай навіть на зовсім незначну суму) для відіграшу подарунка з урахуванням вимог пропозиції.

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно