Бк з бонусом за перший депозит

Вместо 4000 рублей, получите бонус до 8000 введя наш промокод

При реєстрації на сайті букмекера сьогодні практично завжди можна отримати спеціальний бонус для перших ставок на спортивні заходи. Розглянемо особливості цієї призовий категорії, коли букмекер заохочує ваші депозити приємним бонусом ..

Специфіка вітальних бонусів

Скористатися бонусом можуть тільки нові користувачі і тільки громадяни РФ. У список контор, які дарують подібний бонус, входять провідні бренди і компанії. Вибрати відповідного букмекера можна на основі різних рейтингів:

 • за списками з оцінками надійності різних букмекерів Росії (за формулою, запропонованою компанією Legalbet);
 • по рейтингу коефіцієнтів на основі об’єктивних даних аналітики;
 • на вибір ставок, порівнюючи провідні онлайн-сайти за кількістю пропонованих ставок;
 • по різним народним рейтингами.

На зиму 2020 року провідними конторами, що пропонують бонуси за перший депозит, є: BaltBet, Інбет, 1хСтавка, Паріматч, Winline, Ліга Ставок, Бетсіті, Melbet, Olimp, Leon, Tennisi, Zenit, MostBet, 888ru, Bingoboom, GGBet, Bwin.

Умови рекламних акцій

Маркетинговий хід для посилення конкурентної боротьби — природне бажання тієї чи іншої фірми виділитися на ринку, залучити аудиторію. Одні контори дають бонус за просту реєстрацію, інші — за внесений депозит і докладну анкету. Можна отримати бонус за установку мобільного додатка. Є також різноманітні програми лояльності.

Букмекери пропонують наступні фінансові преференції:

 • Преміальна сума варіюється від 500 рублів до 15 000 рублів;
 • У числі легальних контор близько 20 пропонують вітальний бонус;
 • Акції на основі промокодом в Росії практикуються досить рідко;
 • Залучення гравців є пріоритетним у 80% контор, які пропонують різні системи стимулювання;
 • Ряд короткострокових акційних пропозицій, актуальних на протязі 2-5 днів у зв’язку зі святами, спортивними подіями.

Бонуси для нових гравців

Традиційно новачки можуть отримати в подарунок від букмекера два види стимулюючих інструментів — бонус за реєстрацію без депозиту або з депозитом.

 • Бездепозитні бонуси. Гравець отримує фрібет або призові бали, що буває дуже популярно, адже можна почати робити парі на спортивні події без побоювання програшу. Також для цього не буде потрібно особиста ідентифікація.
 • Бонус за депозит. Після процедури особистої ідентифікації (з дзвінком по скайпу або по телефону) нараховується сума бонусів, яка залежить від розміром першого перекладу на рахунок. Деякі контори пропонують бездепозитний приз, але для виведення все-таки буде потрібно поповнення.

Знайти контори, що видають подібні заохочувальні бонуси, просто. Можна звернутися до списку БК з бонусом бездепозитні типу або з депозитом. У кожному разі потрібно уважно читати умови використання призовими нарахуваннями.

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно