Огляд програми Betradar

Betradar — одна з кращих, а можливо і найкраща, програма для прогнозування спортивних подій. Програма настільки хороша, що її результатами користуються багато букмекерські контори.

Betradar був створений спочатку з абсолютно іншими цілями. За завданням Німецького футбольного союзу команда розробників повинна була створити софт, за допомогою якого можна було б відслідковувати шахрайські дії букмекерських контор, пов’язані з договірними матчами. У підсумку, вийшов програмний продукт, який дозволив чиновникам визначити коливання амплітуд котирувань букмекерів, які були пов’язані з договірними матчами. Так народився Betradar, який давав дуже якісну лінію, чим не забарилися скористатися самі букмекери.

Огляд програми Betradar

Використовуючи Betradar, букмекер отримував якісний і відносно дешевий інструмент для формування лінії. Навіщо було тримати великий штат аналітиків, якщо з’явився Betradar, який робив ту ж роботу не менше добре, але за набагато менші гроші. Betradar став настільки популярним, що його лінія розходилася, як «гарячі пиріжки». Все, що залишається букмекерові, провести адаптацію отриманої від Betradar інформації, під свою лінію.

Де придбати Betradar

Betradar може купити будь-який бажаючий на офіційному сайті розробника betradar.com. Правда, простому гравцеві така покупка навряд чи буде доцільною, враховуючи ціни на Betradar:

  • Початкова лінія — 1,5 тис. Євро;
  • Відстеження конкурентів — 2 тис. Євро;
  • Статистика — 1,5 тис. Євро;
  • Результати — 1 тис. Євро;
  • Коментування live — 2,5 тис. Євро.

За мережі гуляють множинні «клони» Betradar, які можна скачати або безкоштовно, або з ключем активації. Але, завантажуючи подібний софт, користувач повинен розуміти, що, з огляду на велику популярність Betradar, швидше за все, він отримає на свій комп заражений продукт з усіма витікаючими з цього наслідками.

Короткий  підсумок

Betradar є дуже якісним продуктом, результатами софта користуються багато букмекери, тому, купувати Betradar беттору не має сенсу. Набагато простіше подивитися лінію букмекера, який користується Betradar, інформація буде та ж, тільки за безкоштовно.

Тому, сенсу в покупці Betradar для гравця немає ніякого. Набагато розумніше буде, грунтуючись на лінії, створеної Betradar, спробувати знайти валуйние ставки. Це можливо зробити, якщо гравець спеціалізується у вузькій ніші, досконало знаючи всю таємницю чемпіонату. Як не крути, але Betradar, як би не був він гарний, не може врахувати всіх поточних факторів, що передують кожній події, на який дається прогноз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно