Огляд програми Betgarant

Привіт, поговоримо сьогодні про таку програму ставок на спорт, як Betgarant.

Даний софт був розроблений російськими програмістами в 2017 році, і видає процентну ймовірність результату тієї чи іншої події.

Починаючи з моменту виходу Betgarant вже пережив кілька оновлень. Автори софта додали нові функціональні можливості, і в 2019 році Betgarant видавав «на-гора» прогнози на переможця, на базовий тотал, а також прогноз результативності на окремо взятому відрізку гри.

Огляд програми Betgarant

Характеристика програми Betgarant

В основі роботи Betgarant лежить аналіз статистичних даних попередніх матчів суперників. Програма аналізує виступи команд взагалі, і в особистих зустрічах між собою, після чого видає процентний статистичний результат, заснований на чистій математиці.

Даний нюанс Betgarant повинен чітко розуміти користувач, і ставиться до нього саме, як до «чистої математики», без прив’язки до існуючих реалій.

Betgarant має досить зрозумілий інтерфейс, розібратися з яким буде нескладно навіть початківцям бетторам.

Після установки, програма попросить ввести код активації, який можна отримати у розробників софту, відправивши відповідний запит на їх електронну пошту.

Betgarant може робити прогнози у футболі, хокеї і баскетболі. Але, на кожен вид спорту треба буде придбати окрему підписку, або купується підписка на все.

Гравець повинен вибрати потрібний йому вид спорту, на який він оформив передплату, і вказати дату матчів. Працювати можна в двох режимах — в прематче і в режимі live.

Betgarant видає крім імовірнісних результатів майбутніх ігор, також прогноз на результативність матчу, заб’ють чи обидві команди в матчі, і орієнтовний рахунок.

У розділі «Баскетбол» слід звернути увагу на прогнози загальної результативності матчів. Тут дані Betgarant і ліній багатьох БК істотно різняться, тому, гравець має варіанти зробити вдалу ставку. Головне визначитися в який бік робити «крен».

Статистичні дані Betgarant підвантажує з Myscore.

Вартість передплати на Betgarant (півроку; рік):

  • Футбол: 4999; 7999 руб.
  • Хокей: 4999; 6999 руб.
  • Баскетбол: 3999; 5999 руб.
  • На все: 9999; 14 999 руб.

Короткий  підсумок

Треба визнати, що Бетгарант досить непоганий, і при вмілому використанні цілком зійде як допоміжний елемент для аналітичної роботи беттора.

Оскільки річна підписка становить приблизно $ 250, то рекомендувати Бетгарант початківцям бетторам навряд чи доцільно. Даний софт можуть собі дозволити вже більш-менш що відбулися гравці. Однак, треба розуміти, що гроші, заплачені за програму, ляжуть «додатковим вантажем» на кожну ставку. Чи варто програма таких грошей — кожен гравець повинен вирішити для себе сам.

Завантажити програму можна з офіційного сайту розробника betgarantlive.ru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно