Кращі букмекерські контори онлайн в Україні

У BET365 один недолік
- немає ліцензії ФНЛ РФ, але це вже проблема російських гравців, а не контори
5,0 rating
5.0
Реєструйся на 1xbet
поповнюй депозит, і отримуй бонус до 4000 грн.
5,0 rating
5.0
1000 рублів за реєстрацію
Отримай фрібет за реєстрацію, відіграється будь ставкою з будь-яким коефіцієнтом.
4,8 rating
4.8
1000 грн на першу ставку
Нові клієнти отримують до 1000 грн на першу ставку і до 2500 грн на перший депозит
4,8 rating
4.8
Фрібет 500 +3000
Фрібет 500 руб. за реєстрацію + 3000 руб. за перший депозит.
4,5 rating
4.5
100% бонус до 50000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит
4,5 rating
4.5
100% бонус до 10000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит на 500 рублів або більше
4,5 rating
4.5
100% бонус до 10000
Бонус надається всім новим клієнтам, що поповнив свій депозит на 500 рублів або більше
4,5 rating
4.5
Фрібет 500 + бонус 10000
Реєструйся та отримуй фрібет 500 руб., І 10000 на перший депозит.
4,3 rating
4.3
Найвищі коефіцієнти тут
Хочеш багато вигравати - йди в "Марафон", тут найвищий середній коефіцієнт в прематче.
4,3 rating
4.3

Всім привіт! Багато вже, напевно, розуміють, що розраховувати на успіх при укладанні парі в БК можна, однак для цього треба правильно вибрати компанію. Сподіватися на везіння не доводиться, оскільки немає гарантії виплати виграшу в подальшому. Ще кілька років тому на російському ринку діяли сотні контор, але вони не мали ліцензій і були непідконтрольними державі. Зараз ситуація змінилася. Кращі букмекерські контори Росії в 2019 році тепер повинні зареєструватися в ЦУПІС, стати членами ВРО і платити податки. Багато компаній пішли в офшори, а на ринку Росії залишилися найбільш надійні БК. Частина з них входить в ТОП букмекерів, інші користуються не таким високим попитом. При виборі компанії треба звертати увагу на такі критерії, як:

Наявність ліцензії.
Відгуки.
Рік створення.
Способи проведення транзакцій.
Як і скільки часу виводяться виграші.
Величина маржі.
Допустимість високих коефіцієнтів.
Особливість ліній.

 1. Наявність ліцензії.
 2. Відгуки.
 3. Рік створення.
 4. Способи проведення транзакцій.
 5. Як і скільки часу виводяться виграші.
 6. Величина маржі.
 7. Допустимість високих коефіцієнтів.
 8. Особливість ліній.

Ліцензія є гарантією того, що БК працює відповідно до законодавства КК. Навіть якщо компанія збанкрутує, приз клієнту виплатить ЦУПІС, а його аккаунт не заблокують без пояснення причин. Термін функціонування букмекера теж дуже важливий. Ненадійна компанія не зможе довго протриматися на ринку. СпосоЛіцензія є гарантією того, что БК працює відповідно до законодавства. Даже если компанія збанкрутує, приз клієнту виплату ЦУПІС, а его аккаунт не заблокують без Пояснення причин. Термін Функціонування букмекера теж дуже важлівій. Ненадійна компанія НЕ зможу Довго протріматіся на Сайти Вся. Способи транзакцій потрібні, щоб потім НЕ вінікало труднощів з розрахунку. Ще слід вівчіті умови Отримання и відіграш бонусів, Які могут змінюватіся, чи існують промокодом, Які акційні програми діють. Треба, щоб Лінії були широкими, інакше вибір подій буде ограниченной и нецікавім. Бажано, щоб сайт БК МАВ Привабливий інтерфейсом, пропонував Встановити мобільний додатокби транзакцій потрібні, щоб потім не виникало труднощів з розрахунками. Ще слід вивчити умови отримання і відіграш бонусів, які можуть змінюватися, чи існують промокодом, які акційні програми діють. Треба, щоб лінії були широкими, інакше вибір подій буде обмеженим і нецікавим. Бажано, щоб сайт БК мав привабливим інтерфейсом, пропонував встановити мобільний додаток

Особливості кращих букмекерських контор

Кращі букмекерські контори України відрізняються тим, що пропонують вільний доступ через Андроїд, що дозволяє робити ставки в будь-який час. Такі компанії мають російськомовну службу підтримки, в яку завжди можна звернутися при появі проблем. Варто звернути увагу на те, щоб маржа була надто низькою. Це свідчить про те, що контора намагається залучити користувачів не дуже чесними прийомами. Такий компанії довіряти не можна. Необхідність сплати податку не дає можливість встановлювати маржу нижче допустимої межі. Можна пошукати офшорну компанію з низькою маржею і більш високими коефіцієнтами, але при цьому слід враховувати ризик втрати виграшу і відсутність можливості повернути гроші при блокування облікового запису. Набагато безпечніше вибирати кращі контори для ставок з ліцензіями в Україні, які гарантують швидкість і прозорість усіх грошових операцій. Нижче представлений ряд таких компаній, які займають перші позиції в рейтингах.

Фаворит спорт

Дані про найкращих букмекерських конторах онлайн, зареєстрованих в ЦУПІС, зібрані на основі рейтингів великих порталів. Однією з них є компанія Ліга ставок, заснована в 2007 році. Є одним з перших членів СРО. Є ППС, що працюють в 100 України містах. Це представник Прем’єр-ліги футболу, що спонсорує учасників гонок «Формула-1» і знамениті скачки під егідою «Гран-прі. Монте Карло». Рахунок відкривається в рублях. Транзакції проводяться за допомогою банківських карт, електронних платіжних систем Яндекс, ВебМани, КИВИ, через термінали. Гроші можна вивести на карти, електронні гаманці, на банківський рахунок і рахунок мобільного телефону.

Особливості:

 1. Лінії включають більше 20 спортивних подій.
 2. Можна битися об заклад на вибір тренерів, політичні заходи, шоу-бізнес.
 3. Ставки робляться на матчі Вищої ліги і міжнародні турніри локального характеру.
 4. Цілодобово доступна служба підтримки.

1хбет

У топ рейтинг букмекерів входить компанія 1хбет. Виникла в 2010 році. Теж є одним з перших членів СРО, має ліцензію. Має широку мережу ППС по всій території України. Розрахунки проводяться в рублях через електронні гаманці, банківські картки, мобільні телефони, термінали, інтернет-банки. Засоби швидко виводяться на карти, гаманці «Яндекс», «Moneta.ru».

Переваги:

 1. Дуже широкі лінії, що включають понад 30 спортивних подій.
 2. Можна битися об заклад на кіберспорт.
 3. Цілодобова зв’язок зі службою підтримки за допомогою телефону, електронної пошти.

Фонбет

Ще одна з популярних БК України — компанія Фонбет. Це старійшина вітчизняного ринку, що з’явилася в 1994 році. Має понад 1000 оффлайн філій. Є членом світової асоціації букмекерів. Ліцензія видана в 2017 році. Розрахунки проходять в рублях. Кошти переказуються за допомогою банківських карт, через мобільних операторів МТС, Білайн, Мегафон. Електронні платіжні системи поки не практикуються. Виграші виплачуються протягом трьох годин.

Особливості:

 1. У лініях 15 спортивних подій.
 2. Полягають парі на кіберспорт, культурні заходи.
 3. Наявність матч-ценру, який демонструє статистику.
 4. Є можливість цілодобової служби підтримки через чат. Швидкі відповіді на будь-які запитання користувачів.

Winline

Відносно недавно в топ 10 БК контор увійшла компанія Winline. Ліцензія видана десять років тому. Букмекер двічі отримував премію кращої контори року. Розрахунки можна робити в рублях, американських доларах, євро. Транзакції здійснюються за допомогою банківських карт, платіжної системи «Яндекс. Гроші »,« Монета. Ру », мобільних операторів. Вивести кошти можна тільки на гаманці «Яндекс», «Монета. Ру ». Гроші надходять протягом 3 днів.

Особливості:

 1. В линиях 20 видов спортивных событий.
 2. Широкий выбор турниров.
 3. Круглосуточная моментальная служба поддержки.

Бк Леонбет

Відмінно зарекомендував себе на українському ринку відносно молодий букмекер Leon. Компанія з’явилася в 2011 році, входить в міжнародну асоціацію букмекерських контор. Розрахунки відбуваються в рублях. Гроші зараховуються з використанням банківських карт, терміналів КІВІ, мобільних операторів «Білайн», «Мегафон», «МТС». Засоби виводяться на карти і ківі-гаманці.

Особливості:

 1. Линии включают 20 спортивных событий.
 2. Можно делать ставки на встречи Премьер-лиг и на локальные турниры.
 3. Оперативная круглосуточная служба поддержки.

Парі Матч

До кращих БК конторам відноситься компанія Parimatch. Це вітчизняний філія бренду «Бетрінг», зареєстрований в 2009 році. Є членом СРО. Розрахунки відбуваються в рублях. Транзакції здійснюються за допомогою банківських карт, інтернет-банки, через електронні гаманці «Яндекс», «КІВІ», «ВебМани», «Монета.ру», мобільний зв’язок, платіжні термінали. Гроші виводяться так само.

Особливості:

 1. Велика розпис.
 2. Полягають парі на кіберспорт, культурні та політичні події.
 3. Лінії включають понад 20 видів спорту.
 4. Цілодобова і швидка служба підтримки.

Всі відомі букмекерські контори України мають сайти, які пропонують всілякі акційні програми. Вибирати компанію в інтернеті доцільно, орієнтуючись на бонуси, яка вона пропонує, на особливості інтерфейсу, на наявність або відсутність додатків. Надійний оператор завжди намагається залучити гравців за допомогою простої реєстрації та додаткових функцій, що забезпечують користувачам максимальний комфорт.

Бк Зенит

Рейтинг сайтів БК свідчить про те, що досить високі позиції в рейтингу онлан-ресурсів займає БК Zenit. Компанія зареєстрована в ЦУПІс в 2010 році. Ставки легально приймаються тільки на сайті з доменом «.win». Решта сайти є офшорними. Інтернет-портал відрізняється якісним інтерфейсом і наявністю адаптацією під монітори мобільних телефонів. Є форум з відповідями на найпоширеніші питання, розділи статистики та результатів беттінга.

Особливості:

 • Можна ставити на кіберспорт, політику, культурні та розважальні заходи.
 • Лінії складаються з 26 видів спорту, що включають біатлон, бокс, регбі, гірські лижі, стрибки з трампліну.
 • Невисока маржа (крім лайв).
 • Відеотрансляція на основну частину турнірів.

Мінімальний депозит складає 100 грн. Одноразово вивести можна до 300000 грн. Гроші надходять на карту або рахунок протягом трьох банківських днів, для транзакцій використовуються карти, електронні гаманці. Комісії немає, при цьому висновок дозволяється тільки таким же способом, яким робився депозит. Промокодом у компанії поки немає.

Bwin

У топ букмекерських контор онлайн входить оператор Вwin. Це відома компанія, яка входить в міжконтинентальний холдинг GVC, має відділення в столицях Європи. Українську ліцензію компанія отримала в 2017 році. Є російськомовна версія сайту з зручним інтерфейсом і швидкої реєстрацією. Для ідентифікації потрібен тільки скан сторінок паспорта. Користувачеві надаються комфортні і барвисті мобільні додатки.

Особливості:

 • Широка цікава розпис.
 • Можливість робити ставки на гольф, бокс, гонки «Формули-1».
 • Різнобічні Live-ставки.

Гроші переводяться за допомогою карт, мобільних операторів, електронних гаманців, через інтернет-банки. Висновок відбувається тим же способом, що і поповнення. Його мінімальна сума становить 1000 грн. Бонус при реєстрації — до 5000 грн

Марафонбет

Одним з найкращих сайтів для ставок на спорт є інтернет-портал компанії Марафонбет, яка успішно існує з 1997 року. Є російськомовна мультивалютна версія сайту. На даний момент компанія займає лідируючі позиції в світі, вважається однією з найнадійніших і популярних. Є відмінні додатки для Android і iOS.

Особливості:

 1. Проста і швидка реєстрація.
 2. Можливість робити ставки з’являється після першого депозиту.
 3. Виведення грошей відбувається тільки після верифікації рахунку.
 4. Ставки робляться на лініях «Спорт» і «Лайв».
 5. Дуже широка розпис.
 6. Невисока маржа.

Контора часто пропонує різні акційні програми, що дозволяють отримувати пристойні бонуси, підвищувати коефіцієнти і битися об заклад авансом. На сайті присутній тоталізатор з двома варіантами ставок і можливістю величезного джек-поту.

Betcity

У топ букмекерських контор онлайн входить оператор Бетісіті, ліцензований в Україні в 2016 році. Реєстрація та ідентифікація проходить через сайт. Після внесення першого депозиту клієнти отримують фрібет на суму 500 грн. На нього можна зробити одну безкоштовну ставку. Переможці в Експресі, що грали в чотирьох події з коефіцієнтами не нижче 1,5 мають право на надбавку в розмірі 5%.

Особливості:

 1. Присутній розділ статистики і тоталізатор.
 2. Швидка технічна підтримка.
 3. Якісна багата розпис.
 4. Великі лінії топових матчів.
 5. Прямі відеотрансляції з турнірів в реальному часі.

Балтбет

Ще один оператор, що займає високі позиції рейтингу букмекерських контор онлайн, — компанія Балтбет, яка існує з 2002 року. На сьогоднішній день приділяє дуже багато уваги розвитку онлайн-сегмента. Букмекер орієнтований як на досвідчених гравців, так і на новачків, пропонує багато акцій і бонусів. Вітальний промокод становить до 10000 рублів і автоматично надходить на рахунок після внесення початкового депозиту.

Особливості:

 1. Можливість виграти величезний джек-пот в суперекспрес при ставці на кілька подій.
 2. Детальна статистика.
 3. Наявність розділу з відповідями на найпоширеніші питання.
 4. У лініях основна частина подій відноситься до укр спорту.
 5. У розписах присутні розділи для укладення рідкісних парі.
 6. Можна ставити на кіберспорт.
 7. Невисока маржа.
 8. Пристойні коефіцієнти.

Мобільні додатки поки знаходяться в стадії розробки. Виведені кошти надходять на карту або рахунок протягом декількох діб, комісій немає. Мінімальна сума поповнення становить 20 грн. Знімати можна не менше 1000 грн.

Tennisi

Одним з найпопулярніших букмекерів в українському онлайн-сегменті є оператор Tenissi.bet. Контора існує з 2016 року. Вітальний бонус становить 500 грн для всіх новачків, податку на виграші немає, комісія на виведення коштів відсутня. Транзакції проводяться через карти, гаманці Яндекс, Ківі, Монета.ру, за допомогою банківських переказів.

При реєстрації на сайті кращої букмекерської контори необхідно ретельно заповнити профіль, а потім створити особистий кабінет в ЦУПІС і прив’язати рахунок з нього до аккаунту букмекера. Після цього слід пройти процес верифікації, для якої потрібні скан першої сторінки паспорта та фотографія

Особливості:

 • Середні коефіцієнти і маржа.
 • Є унікальні варіанти ставок.
 • Мало відеотрансляцій.
 • Є хороші мобільні додатки.

Мелбет

Однією з найбільш надійних букмекерських контор в інтернеті є компанія Melbet. З’явилася в 2012 році, є тоталізатор і 45 ППС в Україні, входить в СРО, зареєстрований в ЦУПІС. Рахунок поповнюється картами, а також за допомогою терміналів. Мінімальний депозит складає 100 грн. Гроші надходять миттєво, витрати на переклади компенсуються. Засоби виводяться тільки через сервіс «Єдиний гаманець». При цьому зняти можна не менше 1000 грн. Гроші надходять на баланс протягом 15-20 хвилин, комісії ніякої немає. Якщо виграш перевищує 15000 грн, автоматично вираховується податок в розмірі 13%.

Особливості:

 • Дуже багата розпис.
 • Лінії містити 30 спортивних подій.
 • Є азіатські фори, тотали, голи, можливість укладення нестандартних парі.
 • Невисока маржа.
 • Великий вибір лайв-ринків.
 • Мінімальна ставка — 50 грн. Мобільних додатків немає.

Bingo Boom

Дуже хорошим букмекерів вважається оператор Bingoboom. Контора з’явилася в 2011 році. Зараз активно розвиває онлайн-бізнес під брендом Sport Boom і дає можливість укладати парі на політичні, культурні події. Новим клієнтам доступний фрібет в розмірі 500 грн. Щоб його отримати, треба пройти процес ідентифікації. Рахунок поповнюється за допомогою карт, мобільних операторів, електронних гаманців, при цьому мінімальна сума депозиту — 100 грн. Обмежень по максимуму немає. Засоби виводяться тим же способом, яким відбувалося поповнення. Одноразово можна зняти на карти, електронні гаманці не більше 100000 грн, перевести на мобільний телефон — не більше 15000 грн. Гроші надходять протягом двох діб. Контора сама оплачує податки на виграш.

Особливості:

 • Лінії включають до 30 спортивних подій.
 • Чи не занадто широка розпис.
 • Багато можливостей комбінованих ставок.
 • Середня маржа.
 • Мінімальна ставка становить 10. Додатків для мобільних пристроїв немає.

Mostbet

Ще однією з кращих букмекерських контор в Україні в 2019 році є оператор Mosbet. Компанія існує з 2009 року. Багатомовна версія сайту передбачає використання цілої низки валют. Фінансові транзакції проводяться за допомогою популярних мобільних операторів, що не може не радувати бетторов.

Особливості:

 1. Складна реєстрація.
 2. Багатий функціонал.
 3. Є казино і покер, тоталізатор, ігрові автомати.
 4. Присутній живий чат.
 5. Невисока маржа.
 6. Великий вибір спортивних подій.

888com

До найкращим сайтам для ставок на спорт відноситься портал оператора 888com. Контора з’явилася в 2009 році. Ставки приймаються тільки через інтернет. Новим користувачам після реєстрації покладається фрібет в розмірі 1500 грн. Кошти надходять на бонусний рахунок після укладення першого парі в Експресі, який передбачає не менше 3 подій. Гроші отримують тільки клієнти, які пройшли процес ідентифікації.

Особенности:

 1. Великі бонусні програми.
 2. Є відеотрансляції з анімацією.
 3. Мінімальна сума поповнення рахунку — 10 грн, максимальна — 550000 грн.
 4. Лінії включають понад 40 спортивних подій.
 5. Середня маржа, не дуже багата розпис.

Це далеко неповний список кращих букмекерських контор України в 2019 році, що працюють зараз на укр ринку. При виборі контори слід зібрати про неї якнайбільше інформації, бажано використовувати при цьому різні джерела, а потім аналізувати всі відомості. Такий підхід допоможе вам уникнути розчарувань в подальшому.

Показати більше

Натискаючи кнопку "Приймаю" ви погоджуєтеся з нашою політикою політикою конфіденційності, яка подразумает збір даних, в тому числі файли cookie, для розуміння як відвідувачі взаімодействут з сайтом і поліпшення роботи сайту.

У цього букмекера немає ліцензії на роботу в Україні.bonusup.com.ua рекомендує грати у легальних букмекерів.

Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,8 rating
Отримай бонус 1000+2500 грн
Claim
Огляд букмекерської контори BWIN.com
4,5 rating
Отримай бонус на депозит до 10000 рублів
Claim
Закрити вікно